środa, 28 lutego, 2024
+

  Już wkrótce rusza trzecia edycja szkoleń online „Idea Rozwoju Twojego Biznesu”

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają przedsiębiorców do udziału w trzeciej edycji cyklu szkoleń online „Idea Rozwoju Twojego Biznesu”, które obejmują tematy związane z nowymi regulacjami prawymi, cyberbezpieczeństwem i zrównoważonym rozwojem. Rozpoczęcie trzeciej edycji szkoleń online zaplanowano na 6 listopada.

  Pierwsze szkolenie, które odbędzie się już w poniedziałek 6 listopada o godz. 10:00, będzie poświęcone tematyce zamówień publicznych. Eksperci będą rozmawiać o działaniach ułatwiających przedsiębiorcom z sektora MŚP funkcjonowanie na rynku zamówień publicznych przewidzianych w Polityce zakupowej państwa.

  Zależy nam na tym, aby polskie przedsiębiorstwa mogły się rozwijać, szukać swojego miejsca w szybko zmieniającym się otoczeniu. Cykl szkoleń „Idea Rozwoju Twojego Biznesu” to doskonałe narzędzie, które może pomóc firmom zwiększyć przewagę nad konkurencją, znaleźć nowe rozwiązania i nowych partnerów biznesowych

  – mówi minister rozwoju i technologii Waldemar Buda.

  Wszystkie wideokonferencje z cyklu #idearozwojubiznesu będzie można obejrzeć pod linkiem: parp.gov.pl/idearozwojubiznesu. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Ministerstwo Rozwoju i Technologii zachęca przedsiębiorców do zapisów na poszczególne spotkania, aby otrzymać powiadomienie.

  Więcej informacji o cyklu „Idea Rozwoju Twojego Biznesu” można znaleźć na stronie PARP.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com