środa, 28 lutego, 2024
+

  W Rzeszowie odbyła się konferencja „Doing Business with UK”

  Polecamy

  Patrycja Pelczar Reszko
  Patrycja Pelczar Reszkohttps://www.kurierrzeszowski.pl
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ze względu na duże zainteresowanie firm z Rzeszowa i podregionu rzeszowskiego w miejskim Ratuszu, 27 października 2023 roku, odbyła się Konferencja „Doing Business with UK”.

  Doing Business with…” to doskonała okazją dla każdego przedsiębiorcy do zdobycia praktycznej wiedzy, wymiany doświadczeń i pozyskania cennych kontaktów.

  Tym razem agenda konferencji obejmowała tematy z obszaru wymiany handlowej z Wielką Brytanią, ulg i pułapek podatkowych związanych z ekspansją na rynki zagraniczne, jak również pracy zdalnej w kontekście spodziewanych zmian w prawie pracy.

   

  Rzeszowscy przedsiębiorcy są otwarci na współpracę z Wielką Brytanią. Prezydent Konrad Fijołek jest przekonany, że to dzięki kolejnemu spotkaniu z cyklu „Doing Business with…”.

  Rzeszowski Ratusz gościł przedstawicieli British Polish Chamber of Commerce (Brytyjsko-Polska Izba Handlu) oraz gminy Rushmoor Borough Council, z którą miasto ma umowę partnerską. Rynek brytyjski jest bogaty, ale wciąż otwarty na polski i tym samym rzeszowski biznes. To spotkanie dowodzi, że Rzeszów ma potencjał, aby rozwinąć się w kierunku lepszej współpracy z Wielką Brytanią w n dziedzinie biznesu. Dowodzi to, że Rzeszów – stolica innowacji to nie tylko miejsce, w którym mieszkają ludzie. To również łącznik z całym światem w biznesie, edukacji i nie tylko.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com