wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Port lotniczy Rzeszów-Jasionka laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2023

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Lotnisko w Jasionce, zdobyło prestiżową nagrodę w 22. edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. W kategorii firm dużych, które zatrudniają powyżej 250 pracowników. W uroczystej gali, która odbyła się w G2A Arenie, statuetkę odebrał prezes Portu Lotniczego Rzeszów – Jasionka Adam Hamryszczak.

  Konkurs Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, organizowany przez Centrum Promocji Biznesu, ma na celu wyróżnienie i uhonorowanie najbardziej aktywnych i wybitnych przedsiębiorstw z regionu. Firmy, dzięki swoim osiągnięciom i wynikom w działalności gospodarczej, stanowią przykład do naśladowania dla innych podmiotów. W tegorocznej edycji konkursu 18 firm zostało uhonorowanych statuetkami, a udział w nim wzięło 123 przedsiębiorstw. Wybór laureatów był w gestii kapituły konkursowej.

  Dziękuję serdecznie za nagrodę, którą chciałbym zadedykować wszystkim pracownikom portu realizującym z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem strategię rozwoju lotniska. Zapewniam, że nie spoczywamy na laurach i w kolejnych latach nadal chcemy być katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz rozwoju turystyki regionu

  Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka

  Zespół ekspertów docenił dynamiczny rozwój lotniska w wielu obszarach, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji, imponujących wyników pasażerskich i transportu cargo. W ubiegłorocznej edycji tego konkursu prezes Adam Hamryszczak został uhonorowany w kategorii „Manager”, a w 2022 roku lotnisko zdobyło prestiżową nagrodę dla najlepszego małego portu lotniczego roku, przyznaną przez renomowaną organizację branżową Centre for Aviation (CAPA). Niedawno, podczas uroczystości Złota Setka 2023, lotnisko zostało wyróżnione jako lider rentowności sprzedaży netto w regionie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com