niedziela, 21 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W Klubie Pod Palmą już w tę niedzielę zagra koncert „Nocny Kochanek”. W ramach trasy koncertowej grupa heavy metalowa odwiedzi Rzeszów!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jeśli lubisz słuchać metalu, czy też cięższych, ostrzejszych brzmień, koniecznie wybierz się do Rzeszowa, do Klubu Pod Palmą, już w zbliżającą się niedzielę – 29 października. Nocny Kochanek to zespół, który zaglądnie do Rzeszowa, podczas swojej trasy koncertowej pod tytułem „O JEDEN KONCERT ZA DALEKO: CZĘŚĆ 2”. Zespół prezentuje gatunek muzyczny – heavy metal i inspiruje się w swojej całej muzycznej twórczości najlepszymi zespołami, poruszającymi się w tym nurcie.

  Grupa powstała w 2012 roku. Kilka lat później, w 2015 roku ukazała się pierwsza płyta studyjna Nocnego Kochanka pod nazwą „Hewi Metal”. Jednak największą sławę przyniósł zespołowi utwór tytułowy wydanej w styczniu 2017 roku drugiej płyty Nocnego Kochanka „Zdrajcy Metalu”. Od tamtej też pory, zespół może się poszczycić obecnością w rankingu Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce, a sama płyta znalazła się między Metaliką, czy z innymi zespołami muzycznymi.

  Także bardzo szybko zostają sprzedawane bilety na koncerty „Nocnych Kochanków”, nawet na pół roku przed koncertem, wszystkie wejściówki są już zarezerwowane. Poza tym artyści od wielu już lat występują i koncertują na różnych festiwalach, w mniejszych lub większych klubach czy też na koncertach. Płyta artystów „Zdrajcy Metalu” otrzymała status złotej płyty. Zespół wystąpił także na Pol’and’Rock Festiwal 2018 w Kostrzynie nad Odrą i zgromadził rekordową liczbę publiczności.

  W 2019 roku, 11 stycznia, Nocny Kochanek wydał nowy, trzeci z kolei album pod tytułem „Randka w Ciemność” i wyruszył w trasę koncertową pod nazwą „Trasa w Ciemność”, wykonując piosenki także z najnowszej płyty. Podczas jej trwania, jednym z zaproszonych gości, który pojawił się na jednym występie grupy był Michał Wiśniewski. Następna płyta zespołu ukazała się w październiku 2020 roku i miała tytuł „Randka w Ciemność” i otrzymała Fryderyka, jako najlepszy album roku w kategorii metal. Następny album ukazał się 24 września 2021 roku pod nazwą „Stosunki Międzynarodowe”. Na nim zmieściło się dziewięć piosenek. Kolejnego roku, czwarty album został wydany przez artystów, tym razem pod tytułem „O Jeden Most Za Daleko” z rockowo-metalowymi kawałkami.

  W skład zespołu wchodzą: Krzysiek Sokołowski – wokal, Arkadiusz Majstrak – gitara, Artur Pochwała – bas, Robert „Kazon” Kazanowski – gitara, Artur Żurek – perkusja.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com