sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Jarosław Kaczyński na wojewódzkiej konwencji Prawa i Sprawiedliwości na G2A Arena w Jasionce

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W niedzielę 8 października na równo tydzień przed wyborami parlamentarnymi w podrzeszowskiej Jasionce odbyła się wojewódzka Konwencja Prawa i Sprawiedliwości z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

  Podczas Konwencji Wojewódzkiej prezentowani są kandydaci partii biorący udział w wyborach do Sejmu i Senatu z Podkarpacia. To także doskonała okazja do dokonania podsumowania 8 lat rządów Prawa i Sprawiedliwości.

  Jarosław Kaczyński podsumował osiągnięcia ostatnich 8 lat rządów. Wskazał, że w tym czasie partia PiS, troszcząc się o dobro wszystkich Polaków, przyczyniła się do rozwoju lokalnych społeczności i przekazała znaczące środki na inwestycje. Ponadto, przedstawił pewne elementy nowego programu.

  Jak to wyraził Jarosław Kaczyński podczas swojego wystąpienia, Prawo i Sprawiedliwość potrafiło pozyskiwać środki na programy społeczne nie przez podnoszenie podatków, ale poprzez konsekwentną walkę ze złodziejstwem.

  Przewodniczący PiS podkreślił również wagę prowadzenia polityki historycznej i obrony wartości narodu na arenie międzynarodowej. Budowanie poczucia dumy z polskości i narodowej tożsamości jest kluczowe, a nie można pozwolić na ekspansję Rosji, co jest fundamentalnym interesem Polski.

  Konwencja Wojewódzka ma także na celu zachęcenie mieszkańców regionu do uczestnictwa w nadchodzącym referendum i wyborach, które odbędą się 15 października.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com