piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Rzeszowskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” oraz Fit Kids Academy zbierają na wyjazd na Mistrzostwa Europy do Hiszpanii, początkiem listopada!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, które działa w Rzeszowie razem z Fit Kids Academy by Grzegorz Bielec to kluby oraz stowarzyszenia sportowe, działające na Podkarpaciu. Jest to drużyna sportowa składająca się głównie z akrobatek oraz gimnastyczek, które pod okiem profesjonalnych trenerów regularnie ćwiczą i trenują, zdobywając dotychczas wiele nagród na różnych konkursach oraz zawodach nie tylko w całej Polsce, ale też za granicą. Teraz, dziewczyny mają wspaniałą okazję oraz możliwość pojechania na Mistrzostwa Europy do Hiszpanii, by tam godnie reprezentować nasz kraj, ale też sam region – Podkarpacie. Niestety koszt takiego wyjazdu jest ogromny. Dziewczyny do początku listopada muszą zebrać w sumie około 50 tys. zł. Na taki wydatek, około 3 tys. zł na jedną osobę po prostu tancerek nie stać. Dlatego założono zbiórkę, aby pomóc medalistkom wspiąć się na podium i usłyszeć w La Nuci polski hymn narodowy.

  Jeśli chcesz pomóc, wejdź na stronę internetową:

  https://zrzutka.pl/axh4e6?fbclid=IwAR2wa756g4UPXJQQAO6v7ZvuaU2MnyR_T1CLZNjhbxr92Zu-r9nJvuDOpqY i przelej pieniądze!

  W tym roku (2023) w kadrze narodowej znalazło się aż piętnaście zawodniczek, które zdobyły 17 złotych, 13 srebrnych i 10 brązowych medali, pobijając tym samym zeszłoroczny rekord medalowy. Zawodniczki te będą reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Europy w Hiszpanii.  Dziewczynki są w wieku od 9 do 16 lat. Jedna seniorka ma lat 20.

  Fit Kids Academy to najlepsza na Podkarpaciu i jedna z najlepszych w Polsce sekcji fitnessu dziecięcego – nowoczesnej, wszechstronnej dyscypliny sportu, będącej kombinacją form gimnastycznych (gimnastyki sportowej, akrobatycznej i artystycznej), elementów show, tańca oraz ekspresji ruchowej. Układy ćwiczeń wykonywane do muzyki (indywidualnie, w zespołach lub w formacjach) eksponują siłę, gibkość, równowagę, zwinność oraz koordynację ruchową zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych.

  Ale oprócz zbiórki online, możesz wesprzeć dziewczyny, przychodząc na specjalny pokaz organizowany w Galerii Rzeszów, 7 października. Podczas spotkania z akrobatkami będzie też trwała zbiórka pieniędzy na ten cel! Pomóżmy im spełnić marzenia i reprezentować nasz kraj!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com