poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  W rzeszowskim parku już wkrótce odbędzie się plenerowy teatrzyk dla dzieci, który zaprezentuje Teatr Lalkowy „Przytulanka”!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już niedługo, bo 23 września, w najbliższą sobotę, popołudniu – o godzinie 16:00, wszystkie dzieci razem z rodzicami będą mogli zobaczyć plenerowy teatrzyk w wykonaniu Teatru Lalkowego „Przytulanka” ze Stalowej Woli, z Młodzieżowego Domu Kultury. Przedstawienie pod tytułem „Tajemnice przyszowskiego lasu” opowiadał będzie o tym, skąd wzięły się krasnoludki oraz o historii powstawania nazwy miejscowości – Przyszów. Ten spektakl teatralny powstał na podstawie książki ks. Wilhelma Gaja-Piotrowskiego „Królewski zamek w Przyszowie”. Organizatorzy oraz sami twórcy tego widowiska serdecznie zapraszają do Parku Jedności Polonii z Macierzą, który znajduje się w centrum miasta przy al. Łukasza Cieplińskiego i ul. Pułaskiego w Rzeszowie.

  Opowieść, którą przedstawią twórcy przedstawienia toczy się w Puszczy Sandomierskiej. Każdy może bezpłatnie wziąć w nim udział. Zadanie zrealizowane zostało w ramach projektu: O TRADYCJACH LASOWIACKICH W BIBLIOTECE  z dotacji celowej Województwa Podkarpackiego. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie odbędzie się w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej, na ul. Sokoła 13 w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com