piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Fundacja Ułani Króla Jana poszukuje chętnych do budowy scenografii do filmu Jasyr

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Czy uważasz, że wspólnota i praca w grupie to ważne wartości? Czy masz zamiar działać razem z osobami, które dążą do odrodzenia polskiego kina historycznego i odnoszą w tym sukcesy?

  Jeśli tak, to film „Jasyr” stanowi kolejne ważne wyzwanie dla nas. Mamy już za sobą pierwsze dni zdjęciowe, teraz jednak przed nami najważniejsze i największe zadanie jak mówią członkowie Fundacji Ułani Króla Jana

  Trzeba zbudować tzw. kosz tatarski – duży obóz, w którym rozegra się scena finałowa filmu „Jasyr”. Planowane jest zorganizowanie pracy nad tym projektem w najbliższe dwa weekendy: 22-24 września oraz 29 września – 1 października.

  O to jak się prezentuje ramowy plan działania przekazany przez Fundację Ułani Króla Jana:

  Rozpoczynamy działania w piątek o godzinie 10:00 (w obydwu przypadkach), oczywiście z udziałem tych, którzy mogą być już na miejscu w piątek. Zapewniamy noclegi w drewnianych domkach (z pełnym wyposażeniem kuchni i łazienką) od piątku do niedzieli. Miejsce naszej pracy to Krasice, perła Sanu, gdzie będziemy działać, odpoczywać i spożywać posiłki.

  W sobotę również rozpoczynamy pracę o godzinie 10:00. Wieczorem planujemy ognisko oraz specjalny posiłek pilaw przygotowany przez Timura Karima. Ponadto, będziemy mieli przyjemność wysłuchać opowieści dr. Andrzeja Gliwy i Jacka Komudy oraz obejrzeć pokaz filmu „Napad”.

  W niedzielę przewidujemy czas na relaks, który możemy spędzić na zwiedzaniu wystawy „Dekada Sobieskiego” w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej lub pływaniu kajakami.

  Zapewniamy noclegi i wyżywienie, a praca, którą będziemy wykonywać, jest prosta i dostępna dla każdego. Będziemy wyplatać płoty z gałęzi, montować parkany lub pomagać w kuchni.

  Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, prosimy o zgłaszanie się pod adresem: slawek@ostojatradycji.pl.

  Akcja ma charakter wolontariatu, a na zdjęciu możesz zobaczyć naszą ekipę pracującą nad filmem „Jasyr”. Dołącz do nas i dowiedz się więcej o projekcie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com