sobota, 30 września, 2023
+

  W najbliższą niedzielę rusza następna edycja letniego BAZZARU, na którym kupisz prawdziwe perełki w niskiej cenie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 24 września, w przyszłą niedzielę, w godzinach południowych – od 10:00 do 14:00 rusza kolejna edycja BAZZARU, czyli pchlego targu, przy rzeszowskiej FOSIE. Aleja pod Kasztanami zaprasza wszystkich, nie tylko miłośników stylu vintage, do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Organizatorzy zapowiadają już teraz, że będzie wiele przeróżnych artykułów oraz bibelotów do kupienia, w tym  ubrań i dodatków od około czterdziestu wystawców! To jeszcze letnia odsłona targu, na którym dostępne będą rzeczy z drugiej ręki w niskiej cenie. Na świeżym powietrzu, w plenerze znajdziesz na pewno coś, czemu dasz drugie życie! Jeśli chcesz zostać wystawcą – zgłoś się, pisząc maila na adres – izabelahasan1@gmail.com.

  Dlaczego warto jeszcze zajrzeć na organizowany bazarek używanych rzeczy?

  Po pierwsze znajdziesz tam unikalne, unikatowe znaleziska, niedostępne w żadnym innym sklepie. Po drugie – niskie ceny. To także idealna, doskonała okazja do spotkania lokalnej społeczności, innych kolekcjonerów i pasjonatów wyjątkowych zdobyczy. Kupując używane rzeczy wspierasz także ekologię, chronisz środowisko ograniczając w tym ilość odpadów. To także świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

  Pamiętaj, że organizowany pchli targ to nie tylko ubrania, ale też dodatki, dekoracje do domu, przepiękna, oryginalna biżuteria, ubraniowe dodatki, na przykład buty, ale też nośniki muzyki. Znajdziesz między innymi mnóstwo winylów, płyt CD czy kasety magnetofonowe ze swoją ulubioną muzyką.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com