sobota, 30 września, 2023
+

  Weź udział w akcji – „Gramy dla Nalepy”. Zabierz ze sobą gitarę i odśpiewaj jedną z jego piosenek!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od 14 do 16 września w Rzeszowie trwa wyjątkowe święto bluesa, czyli Breakout Days. W ramach imprezy, w Rzeszowskich Piwnicach zorganizowany został konkurs dla wokalistów i muzyków, którzy grali piosenki Nalepy w ciekawych aranżacjach, któremu poświęcony jest cały festiwal. Impreza odbywa się co roku w sercu Podkarpacia i zrzesza setki fanów szczególnie bluesowych klimatów. Ale wydarzenie to to nie tylko same koncerty. Już jutro, 16 września w sobotę, o godzinie 16:00, warto wybrać się na rzeszowski rynek, obok pomnika Tadeusza Nalepy i wspólnie odśpiewać oraz zagrać na gitarze piosenkę „Kiedy byłem małym chłopcem”.

  Na plakacie znajdziesz gitarowe chwyty, których warto się nauczyć, by móc później, czyli już jutro popołudniu przyłączyć się do tej corocznej akcji. Na stałe wpisała się ona w kalendarz rzeszowskich obchodów – w tym wyjątkowym, jubileuszowym roku bo w 80. urodziny nieżyjącego już wokalisty zespołu Breakout, który w swoich latach świetności wykonywał i grał takie piosenki, razem ze swoim zespołem jak „Poszłabym za tobą”, czy „Gdybyś kochał, hej”.

  Warto wybrać się na popularny rzeszowski deptak (ul. 3 Maja) i wziąć udział w tej niezwykłej akcji grając na gitarze i śpiewając.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com