wtorek, 26 września, 2023
+

  W Czytelni Głównej, w bibliotece na ul. Sokoła jest dostępna do oglądania na miejscu bardzo interesująca książeczka o historii rzeszowskich kin!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o historii naszego miasta, a dokładnie o tym, jak powstawały kina w Rzeszowie na przestrzeni wielu lat, a nawet stulecia? Teraz będziesz mieć do tego wspaniałą okazję! Na początku września 2023 roku, została oddana do oglądania i czytania na miejscu, w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie, a dokładniej na ul. Sokoła – w Czytelni Głównej – książeczka, w której dowiesz się czegoś więcej o całej historii rzeszowskich kin! Publikacja nowi tytuł „Kino, którego nie ma : o dawnych rzeszowskich kinach historie niezmyślone”. Autorem jej jest Katarzyna Hadała. Z kolei za opracowanie graficzne oraz przygotowanie do druku odpowiada Kuba Kowalski.

  Zachęcamy do sięgnięcia po tą literaturę i zagłębienia się w historię naszego miasta, od tej kulturowej, kinowej strony! Publikacja przedstawia w sumie 28 rozdziałów i ma 60 stron.

  Szczegółowy opis razem z tytułami poszczególnych rozdziałów dostępne są już teraz w wyszukiwarce biblioteki, w systemie SOWA, wchodząc pod link:

  https://katalog.rzeszow-wimbp.sowa.pl/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com