sobota, 30 września, 2023
+

  Rzeszowski Dom Kultury potrzebuje choreografa tańca do prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży! Jeśli masz kwalifikacje – zgłoś się już teraz!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Dom Kultury, który znajduje się po różnych filiach po całym mieście Rzeszowie prowadzi rekrutację dla tancerzy – choreografów, którzy mogliby zarażać swoją pasją oraz umiejętnościami i dzielić się z nią z dziećmi oraz młodzieżą. RDK zaprasza do przesyłania zgłoszeń szczególnie osoby z doświadczeniem w nauczaniu tańca, emanujących pozytywną energią oraz z umiejętnościami nauczania tańca razem z tworzeniem choreografii. Dom Kultury oferuje stabilne zatrudnienie oraz zaprasza do dalszej współpracy.

  Od przyszłego choreografa / nauczyciela tańca, RDK oczekuje posiadania ważnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje, a także umiejętność pracowania szczególnie z małymi dziećmi, w różnych grupach wiekowych. Dobrze byłoby, gdyby przyszły kandydat orientował się jeśli chodzi o życie kulturalne w naszym mieście. Przyszły trener tańca będzie musiał opracowywać choreografie oraz uczyć dzieci i młodzież odpowiedniej dla danego stylu tanecznego techniki. Będzie także współpracował przy organizowaniu różnych imprez, eventów.

  RDK oferuje atrakcyjne wynagrodzenie za pracę, zależną od umiejętności oraz doświadczenia zgłaszającego się instruktora, umowę o pracę lub zlecenie, a także pomoc dydaktyczną. Swoje CV oraz wymagane dokumenty należy przesłać na adres: rekrutacja@rdk.rzeszow.pl, wpisując w treść maila – „instruktor tańca”. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Dom kultury odpowiadać będzie tylko na wybrane zgłoszenia. W razie pytań, napisz maila na adres: biuro@rdk.rzeszow.pl, lub zadzwoń pod numerem telefonu: 17 748 39 50.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com