wtorek, 25 czerwca, 2024
+

  Wybierz się na początku września do Bolestraszyc na wspaniały koncert, na którym pojawi się i zaśpiewa m.in. Mieczysław Szcześniak!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W sobotę, 2 września 2023 roku o godzinie 19:00, odbędzie się I Festiwal Muzyki Fortecznej i Bitewnej na terenie Fortu XIII San Rideau w miejscowości Bolestraszycach. Wyjątkowy koncert zostanie poprowadzony przez muzycznego wirtuoza Krzesimira Dębskiego. W malowniczej nocnej scenerii, przy podświetlonych ruinach fortecznych koszar, zabrzmią dźwięki instrumentów orkiestry kameralnej, w towarzystwie wokalistów Mieczysława Szcześniaka oraz Katarzyny Krawiec.

  Krzesimir Dębski to wybitny artysta, głównie znany z komponowania muzyki filmowej. Jego autorstwa są utwory muzyczne do ponad stu filmów fabularnych i dokumentalnych, takich jak „Medium”, „Thomas Falconer”, „Kingsajz”, „Ogniem i mieczem”, „W Pustyni i w Puszczy”, „Tam i z powrotem”, „Stara Baśń”, „1920 Bitwa Warszawska”, „Wojna światów” (2020), a także do wielu seriali telewizyjnych, takich jak „Klan”, „Złotopolscy”, „Na dobre i na złe”, „Czułość i kłamstwa”, „Sfora”, „Na Wspólnej”, „Matki żony i kochanki” oraz „Ranczo”.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com