czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Tragiczny wypadek drogowy w Nowej Wsi k. Krosna

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czwartek 3 sierpnia w miejscowości Nowa Wieś doszło do tragicznego wypadku, który jest obecnie wyjaśniany przez policjantów. Ciężarowy DAF z naczepą uderzył w bariery energochłonne, a następnie zjechał z przydrożnego nasypu. Niestety, 50-letni kierowca zestawu pojazdów zginął na miejscu zdarzenia.

  Około godziny 16 doszło do tragicznego zdarzenia w miejscowości Nowa Wieś. Z wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni kierujący ciężarowym DAF-em z naczepą zjechał z drogi i stoczył się z nasypu, prawdopodobnie na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

  Kierujący został zakleszczony we wraku pojazdu, a strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, aby go uwolnić. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, 50-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

  W związku z prowadzonymi działaniami ratowniczymi oraz usuwaniem skutków wypadku, ruch w kierunku przejścia granicznego w Barwinku był zablokowany. Obecnie trwają wyjaśnienia, aby ustalić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com