sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Wypadek trzech aut w powiecie mieleckim, poszkodowane zostały trzy osoby

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w sobotę, na drodze wojewódzkiej nr 985 relacji Mielec-Dębica, w miejscowości Tuszyma. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały 3 osoby. Droga wojewódzka w rejonie miejsca zdarzenia była całkowicie zablokowana.

  W sobotę przed godziną 19 doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 985, między Mielcem a Dębicą, w miejscowości Tuszyma. Kolizja miała miejsce między trzema samochodami osobowymi. Kierowca Seata, 25-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, jadący w kierunku Dębicy, nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go Citroena, którym kierował 30-letni mieszkaniec tego samego powiatu. W wyniku tego zderzenia, Citroen wjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącą prawidłowo Hondą, prowadzoną przez 46-letniego mieszkańca powiatu dębickiego.

  Trzech pasażerów Hondy odniosło obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci przybyli na miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Droga wojewódzka nr 985 była zablokowana przez kilka godzin w okolicy miejsca zdarzenia, a policjanci organizowali objazdy.

  fot. Podkarpacka Policja/KPP Mielec
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com