środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Znamy kolejnych aktorów, którzy dołączyli do obsady filmu Łukasza Roga „RAGE OF STARS”

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Aktorzy z serialu WIKINGOWIE dołączają do projektu Łukasza Roga poszerzając obsadę filmu „RAGE OF STARS”. Jack McEvoy i Elijah Rover oraz Jord Knotter zagrają w pierwszym dużym filmie rzeszowskiego studia LUKRA FILMS. Zdjęcia startują już za tydzień. Główną rolę zagra brytyjska aktorka Andrea Tivadar. Do obsady dołączyły również Małgorzata Klara oraz Mayu Gralińska-Sakai.

  RAGE OF STARS to pełnometrażowe rozwinięcie amatorskiego, polskiego filmu science-fiction NO STARS ANYMORE. Film w 2021 roku został doceniony na 38 międzynarodowych festiwalach filmowych, wygrywając 11 głównych statuetek m.in. za najlepszy film i najlepszy debiut reżyserski.

  Twórcą i reżyserem filmu RAGE OF STARS jest Łukasz Róg – samouk z Rzeszowa, który po wspomnianym sukcesie NO STARS ANYMORE połączył siły z Rafałem Kaliszem – właścicielem giganta światłowodowego FIBRAIN tworząc studio filmowe LUKRA FILMS. Zdjęcia do filmu odbędą się w wakacje tego roku i potrwają 2 miesiące. Produkcja będzie anglojęzyczna. Premiera filmu zaplanowana jest na 2024 rok.

  Łukasz Róg ma za sobą filmową współpracę m.in. z Red Bull oraz Monster Energy, nagrywał teledyski dla Bring Me The Horizon, The Anix i SYMPTONE. Ostatnio tworzył filmy promocyjne dla boksera Łukasza Różańskiego, który w kwietniu tego roku został zawodowym Mistrzem Świata Federacji WBC.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com