wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W Jamnicy samochód osobowy zatrzymał się na słupie elektrycznym

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj wczesnym rankiem, miało miejsce poważne zdarzenie drogowe w miejscowości Jamnica, znajdującej się w gminie Grębów. Młoda kobieta, kierująca pojazdem marki Citroen, straciła kontrolę nad samochodem, zjechała do rowu, uderzyła w betonowy przepust, a następnie pojazd dachował. Z uwagi na obrażenia, kobieta została przewieziona do szpitala.

  Dziś, o godzinie 5:40, na drodze w miejscowości Jamnica w gminie Grębów, w powiecie tarnobrzeskim, miała miejsce kolizja drogowa. Na miejscu zdarzenia obecni byli funkcjonariusze policji ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 24-letnia kobieta, kierująca samochodem marki Citroen, podróżująca z miejscowości Kępie Zaleszańskie, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w betonowy przepust. Następnie samochód przewrócił się, zatrzymując się na krawędzi słupa energetycznego.

  Po wypadku, 24-letnia poszkodowana została przewieziona do szpitala, gdzie obecnie pozostaje pod opieką lekarzy. Policjanci przeprowadzili dochodzenie i ustalili, że kobieta była trzeźwa w momencie zdarzenia. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze, włączając w to policję, straż pożarną oraz załogę karetki pogotowia. Obecnie trwają działania mające na celu dokładne zbadanie okoliczności tego zdarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com