czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Do końca maja trwają zapisy na „Pomost International”. To wakacyjne kursy językowe prowadzone przez wolontariuszy z USA!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zajęcia z native speakerami, ciekawi ludzi i wieloletnia tradycja to główne atuty powracającego do Rzeszowa Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International”, który odbędzie się w dniach 10 – 22 lipca 2023 roku w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Kurs poprowadzi grupa amerykańskich wolontariuszy z partnerskiego miasta Buffalo. Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy prowadzone są do dnia 30 maja 2023 roku.

  Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” to wieloletnie przedsięwzięcie realizowane w ramach współpracy partnerskiej miasta Buffalo i Rzeszowa. Wakacyjne zajęcia językowe dla młodzieży i dorosłych prowadzone są przez nauczycieli – wolontariuszy ze Stanów Zjednoczonych, którzy od 1991 roku odwiedzają Rzeszów, by w niekonwencjonalny sposób uczyć języka angielskiego i przekazywać wiedzę o wielu dziedzinach życia społeczeństwa amerykańskiego.

  Tegoroczna edycja dwutygodniowego kursu rozpocznie się 10 lipca 2023 roku i potrwa do 22 lipca 2023 roku. Językowe zajęcia będą realizowane w formie kursu całodziennego dla młodzieży w wymiarze 60 godzin zegarowych oraz kursu wieczorowego dla dorosłych w wymiarze 40 godzin zegarowych. Kurs prowadzony będzie wyłącznie w języku angielskim na podstawie tematycznego podręcznika opracowanego przez odwiedzających Rzeszów nauczycieli z Buffalo.

  Organizatorami XXX Kursu Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” są: Stowarzyszenie Pomost International w Buffalo (USA), Urząd Miasta Rzeszowa oraz Rzeszowski Dom Kultury. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zapisy potrwają do dnia 30 maja 2023 roku. Szczegółowe informacje dotyczące udziału, regulamin kursu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com