sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Udało się zebrać całą potrzebną kwotę pieniędzy dla Karoliny Buryło na leczenie nowotworu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Karolina Buryło to 16-latka, która pochodzi z małej miejscowości Gać, w powiecie przeworskim, na Podkarpaciu. Niestety u nastolatki wykryto nowotwór – guz w okolicy miednicy, a jedynym ratunkiem dla niej okazała się być kosztowna  operacja. I tak, rodzina dziewczynki utworzyła zbiórkę na portalu www.siepomaga.pl dokładnie 20 stycznia 2023 roku z nadzieją, że uda się zebrać potrzebną kwotę, by ich dziecko mogło być zdrowe. Jak się okazało cała zbiórka nie trwała długo. Dziś przynosimy wspaniałą wiadomość – udało się zebrać w sumie ponad 433 tysiące zł, co oznacza, że dziewczynka miejmy nadzieję pozbędzie się raka! W sumie zbiórkę dla Karoliny wsparło ponad 4 tysiące osób.

  Jedyną nadzieją na to, że guza uda się usunąć w całości, daje prof. Schuhmann z kliniki uniwersyteckiej w Tybindze. Operacja będzie bardzo trudna, jest jednak konieczna, by ratować Karolinę. Udało się zebrać wszystkie pieniądze na to, by operacja się odbyła. Na pewno teraz rodzina razem z Karoliną są wszystkim wdzięczni za pomoc.

  Podczas trwania zbiórki organizowano dla Karoliny także wiele akcji charytatywnych, m.in. w Łańcucie, podczas których występowały różne zespoły artystyczne. Oczywiście cały dochód z imprezy przeznaczony został na konto dziewczynki. Do tego wiele osób oprócz wpłaty pieniędzy brało udział w licytacji. Jak się okazało zbiórka pomyślnie się zakończyła i to w ponad miesiąc od jej rozpoczęcia. Dla Karoliny jedynym ratunkiem jest operacja. Życzmy jej więc, aby dzięki zebranym pieniądzom udało się jej wrócić szybko do zdrowia!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com