środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Makabryczna zbrodnia w Stalowej Woli, nie żyje kobieta i mężczyzna

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Jak podaje Radio ZET w Stalowej Woli w godzinach porannych znaleziono dwa ciała Kobiety z ranami kłutymi i postrzelonego mężczyznę. Jak podają lokalne media najprawdopodobniej były to osoby ze sobą spokrewnione.

  Jak podaje regionalny oddział Echa Dnia zabite osoby były ze sobą spokrewnione. W tej chwili trudno ustalić jakiego rodzaju było to pokrewieństwo.

  Do makabrycznego zdarzenia doszło w jednym z domów przy ulicy Brandwickiej. Ciała dwóch osób zostały odnalezione w poniedziałek rano. Według informacji przekazanych przez regionalny oddział gazety Echo Dnia ciała zostały odnalezione przez córkę kobiety, która również mieszka w Stalowej Woli.

  Ujawniono zwłoki dwóch osób, które łączyło dalekie pokrewieństwo. To 58-letnia Mariam T., obywatelka Armenii oraz 48-letni Aszot N. urodzony w Azerbejdżanie, ale posiadający polskie obywatelstwo. Na ciele kobiety stwierdzono rany kłuto – cięte zadane ostrym narzędziem, natomiast na ciele mężczyzny stwierdzono ranę postrzałową

  prokurator Andrzej Dubiel, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu

  W tej chwili nie ma żadnych informacji jak przebiegało zdarzenie, oraz jakiego rodzaju narzędzia użyto do zadania ran kłutych. Para obcokrajowców mieszkała w Polsce od dłuższego czasu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com