środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Film w fazie dewelopmentu, czyli od pomysłu do wejścia na plan. Warsztaty z Joanną Malicką w WDK

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Masz koncepcję na film i nie wiesz co dalej? Przyjdź na weekendowe warsztaty z Joanną Malicką, do Wojewódzkiego Domu Kultury! Będzie to zatem bardzo profesjonalny warsztat, w którym wszyscy uczestnicy dowiedzą się, jak tworzy się film i to od podstaw. Już teraz zapowiadamy, że wszyscy, którzy zgłoszą się do 26 kwietnia, czyli do jutra, pisząc na adres skrzynki poczty elektronicznej  k.mazurkiewicz@podkarpackiefilm.pl wiadomość, będą mieli wspaniałą okazję poznać tajniki produkcji filmu. Jak rozwinąć projekt filmowy? Jak dobrze napisać scenariusz filmowy przelewając na kartkę swoje wszystkie pomysły? Na te pytania na pewno otrzymasz odpowiedź. Zajęcia organizowane będą przez Podkarpacką Komisję Filmową, w ramach programu filmowego, realizowanego pod nazwą „CamOn”. Przyjść mogą wszyscy zainteresowani tematem. Wstęp jest darmowy.

  Przyjdź w najbliższą sobotę od godziny 11:00 do 19:00 oraz w najbliższą niedzielę, od godziny 10:00 do 18:00 do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, przy ul. Stefana Okrzei 7 do sali audiowizualnej (II piętro, sala 210). Warsztat skierowany jest do mieszkańców, uczniów oraz pracowników województwa podkarpackiego, niezależnie od wieku czy doświadczenia. Jest to doskonała okazja zarówno dla tych, którzy już realizują własne filmy, jak i dla tych, którzy dopiero rozważają tę możliwość. Wydarzenie adresowane jest także do pasjonatów, amatorów, studentów oraz doświadczonych twórców z regionu, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę w obszarze filmowym.

  Jedną z głównych prowadzących będzie Joanna Malicka – doświadczona producentka filmowa, ceniona filmoznawczyni, trenerka pitchingu oraz konsultantka scenariuszowa. Absolwentka studiów filmoznawczych na Uniwersytecie Śląskim, swoje umiejętności doskonaliła na prestiżowych uczelniach filmowych, takich jak Szkoła Filmowa w Łodzi czy Szkoła Wajdy. Od lat aktywnie uczestniczy w różnego rodzaju warsztatach scenariuszowych i dewelopmentowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

  Joanna Malicka nie tylko dzieli się swoją wiedzą na uczelniach filmowych, takich jak Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach czy Szkole Wajdy, ale także aktywnie współpracuje z festiwalami filmowymi, funduszami regionalnymi oraz różnego rodzaju stowarzyszeniami filmowymi. Specjalizuje się w pitchingu, rozwoju projektów filmowych oraz rynku międzynarodowym, co czyni ją doskonałym wyborem dla uczestników warsztatu pragnących zdobyć cenne umiejętności oraz wiedzę w obszarze produkcji filmowej.

  To wyjątkowe wydarzenie stanowi niepowtarzalną okazję dla wszystkich zainteresowanych filmem, niezależnie od ich dotychczasowego doświadczenia czy stopnia zaawansowania w dziedzinie. Dzięki profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu Joanny Malickiej uczestnicy będą mieli okazję nie tylko poszerzyć swoje umiejętności, ale także zdobyć cenne wskazówki i kontakty w branży filmowej.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com