wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  W. Szumny chciałby, żeby J. Strojny został wiceprezydentem, zabiega też o wyborców A. Dziedzica

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek 19 kwietnia dokładnie na 10 godzin przed rozpoczęciem ciszy wyborczej Waldemar Szumny spotkał się z dziennikarzami i podsumował swoją kampanię wyborczą w otoczeniu radnych miejskich i aktywistów, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego. Ogłosił nazwisko swojego następcy. Chciałby również, by do tego grona dołączył lider Stowarzyszenia Razem dla Rzeszowa Jacek Strojny.

  Szumny podziękował za wspólną kampanię wyborczą. Kampania prowadzona na osiedlach, ulicach, autobusach. Polegająca na spotkaniach i rozmowach. Program przygotowany przez Mieszkańców, można było go wzbogacić, poszerzyć i przedstawić. Waldemar Szumny chce rozwoju miasta terenów zielonych, komunikacji miejskiej, walka z patodeweloperką. Mieszkańcy Rzeszowa chcą dobrej przyszłości swoich dzieci. Waldemar Szumny wierzy, że po 21 kwietnia można będzie dużo zmienić, dała nadzieję na zmiany, zmiany są możliwe, idzie nowe.

  Szumny wypowiedział się na temat swoich konkurentów. Zapowiedział, że będzie realizował te założenia, które przedstawiał Jacek Strojny, aby razem rozwijać bezpiecznie Rzeszów. Chce realizować wszystkie postulaty Adama Dziedzica, zabiegając o jego wyborców. Szumny obiecał powołując się na program Karoliny Pikuły, że nie będzie podnosił podatków przez przynajmniej rok. Zapowiedział również wsparcie dla przedsiębiorców przez całą kadencję.

  Konstytucja dla Rzeszowa będzie zawierała takie zapisy, które będą dowodem na walkę nepotyzmem. Na zapobieganie próbom. Będzie zakaz radnych w spółkach miejskich, krótko mówiąc.

  Waldemar Szumny, na temat zapisów Konstytucji Rzeszowa

  Zapowiedziana Konstytucja dla Rzeszowa pojawi się po niedzieli wyborczej w formie małej broszury. Zapowiedział, że wprowadzi zakaz zatrudnienia radnych miejskich w spółkach miejskich. Konstytucja to zapis pomysłów, które trafiły do kandydata na prezydenta od samych Mieszkańców Rzeszowa.

  Jeżeli chcemy, ja już patrze matematycznie. 9 głosów największy Klub Radnych Bezpieczny Rzeszów i 4 głosy Razem dla Rzeszowa. Jeżeli chcemy, a chcemy, Mieszkańcy chcą, idzie nowe. Abyśmy wspólnie działali dla bezpiecznego Rzeszowa. To drugie nazwisko jakie zaproponuje to będzie, żebyśmy mogli dwa programy realizować to Jacek Strojny. Takie nazwisko zaproponuję. To gwarantuje, że programy zostaną zrealizowane.

  Waldemar Szumny, na temat propozycji swojego wiceprezydenta


  Marek Bajdak został ogłoszony jako zastępca prezydenta Rzeszowa, który już sprawdził się piastując funkcję komisarza Rzeszowa tuż po śmierci Tadeusza Ferenca. Aby wspólnie działać dla bezpiecznego Rzeszowa, aby móc realizować programy Bezpiecznego Rzeszowa i Razem dla Rzeszowa zaproponuje nazwisko Jacka Strojnego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com