wtorek, 25 czerwca, 2024
+

  Już od jutra, przez cały weekend na Podpromiu kupisz przepiękne minerały, kamienie oraz biżuterię, na organizowanej giełdzie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W dniach od 13 (sobota) do 14 (niedziela) kwietnia, w godzinach od 10 rano do 18 wieczorem, warto wybrać się na organizowaną Giełdę Biżuterii i Minerałów. Niezwykły event, na którym zgromadzą się wszyscy miłośnicy świecidełek oraz wszyscy inni ciekawscy, odbywał się będzie w ciągu dwóch dni, już w najbliższy weekend. Miejscem tego wydarzenia będzie rzeszowska Hala Podpromie, która mieści się przy ulicy Podpromie 10. Wiemy, że na odwiedzających tego dnia to miejsce, czekać będzie ponad aż stu wystawców, którzy będą mieli do zaoferowania swoje unikalne produkty. Pojawią się na dużej hali rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolekcjonerzy, czy też osoby, które samodzielnie tworzą biżuterię. Jednym słowem będzie się działo, a aby wejść, należy wykupić wcześniej bilety wstępu. Dodajemy, że na Podpromie, dojedziesz, jeśli nie własnym autem, gdzie będzie udostępniony darmowy parking, to autobusem MPK, liniami 2, 6, 12, 13, 14, 37 (przystanki Kilara 01 na żądanie i Kilara 02 na żądanie). Nie może cię tam zabraknąć!

  Co będziesz mógł kupić na organizowanej giełdzie? Na pewno będzie to ciekawa i piękna oraz różnorodna biżuteria, magicznie wyglądające minerały, kamienie szlachetne, skamieniałości, oryginalne wyroby jubilerskie, kolczyki, pierścionki, naszyjniki, korale oraz materiały do stworzenia swojej własnej, unikatowej biżuterii.

  Oprócz tego, na dzieci czekać będą wspaniałe, dodatkowe atrakcje. Zostanie zorganizowana tzw. „geolandia”, czyli przestrzeń, w której maluchy pod opieką animatorek będą uczyć się rysować minerały oraz stworzą własnoręcznie modele swoich własnych skamieniałości. Poza tym, będą mogły kolorować, malować, wyklejać, lepić z plasteliny czy też z modeliny. Chętne dzieciaki będą mogły malować gipsowe dinozaury, a także spróbują swoich sił we własnoręcznym tworzeniu biżuterii z paciorków. Oprócz tego, najmłodsi będą mogli brać udział w grach oraz układankach tematycznych. Podczas tej przedniej zabawy, rodzice będą mogli spokojnie zwiedzać stoiska.

  Jeśli chodzi o praktyczne informacje, to podczas zakupów tego dnia, będzie można płacić gotówką, a dostęp do bankomatów znajduje się w zasięgu 800 – 900 metrów. Bilety, dostępne są w cenie 20 zł normalny, 15 zł – ulgowy dla osób niepełnoletnich oraz emerytów, a także darmowe wejściówki dla dzieci, które mają do 6 lat i można je kupić online, wchodząc na stronę internetową https://gieldymineralow.interticket.pl/program/wiosenna-gielda-bizuterii-i-mineralow-9249.

  Dla wszystkich i tych małych, i tych dużych będzie czekała specjalna wystawa pt. „Agaty Maroka z kolekcji Jolanty i Jacka Szczerbów”. Podczas tej wystawy wszyscy uczestnicy obejrzą przepiękne zbiory agatów, czyli kamieni półszlachetnych, pochodzących z Sahary. Cały zbiór jest imponujący i za każdym razem, pokaz ten robi na wszystkich ogromne wrażenie. A to na pewno za sprawą ciekawych kształtów, kolorów i wzorów, jakie te kamienie posiadają. Będzie również dostępna do oglądania tego dnia wystawa „Agaty polski”. Pokazany zostanie bogaty zbiór agatów z Dolnego Śląska z lokalizacji Nowy Kościół i Sokołowiec. Kolekcja była zbierana przez kilkadziesiąt lat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com