czwartek, 18 lipca, 2024
+

  W Rzeszowskim Inkubatorze Kultury już wkrótce będziesz mógł kupić gry video, podczas organizowanej giełdy!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W najbliższą sobotę, 13 kwietnia 2024 roku, odbędzie się wydarzenie, które każdy miłośnik gier video powinien zaznaczyć sobie w kalendarzu. Będzie to giełda gier video, organizowana w budynku Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, przy ulicy Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie.

  Na miejscu uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z bogatą ofertą gier na konsole. Niezależnie od tego, czy preferujesz  – najnowsze hity jak i klasyczne tytuły, które wciąż cieszą się popularnością, wybierz się. Dla najmłodszych również przygotowano specjalną selekcję gier dostosowanych do ich wieku i umiejętności.

  Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych w godzinach od 12:00 do 17:00. Jest to doskonała okazja nie tylko do zakupu ulubionych gier, ale także do spotkania się z innymi pasjonatami oraz wymiany doświadczeń i opinii na temat najnowszych tytułów.

  Jednak to nie koniec atrakcji, jakie czekają na uczestników tego wydarzenia. Dla osób, które posiadają stare sprzęty, których już nie używają, istnieje możliwość odsprzedania lub wymiany nieużywanych gier i konsol. Jest to doskonała okazja, by pozbyć się zbędnych rzeczy i zarobić dodatkowe pieniądze, które można przeznaczyć na zakup nowych tytułów.

  Płatność za zakupione produkty odbywać się będzie wyłącznie gotówką, więc warto mieć przy sobie wystarczającą ilość pieniędzy, aby nie przegapić okazji na zakup ulubionej gry.

  Jeśli chcesz zwiększyć swoją kolekcję gier video, poznać nowych ludzi i spędzić czas w miłej atmosferze, koniecznie odwiedź giełdę w Rzeszowie już w ten weekend!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com