wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Za nami wiosenna potańcówka miejska przeznaczona dla seniorów. Jak na niej było?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Potańcówka Miejska dla Seniorów jest już za nami. Jak się okazuje, zabawa przyciągnęła sporo seniorów, którzy spragnieni byli tańca, ponieważ od razu ruszyli na parkiet przy wspaniałej muzyce. Cała impreza odbyła się w minioną sobotę, 6 kwietnia, w godzinach od 17:00 do 21:30, w miejscu – w auli Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, przy ul. Hetmańskiej 45a. Zabawa taneczna, zorganizowana przez Rzeszowski Dom Kultury, na pewno nie jeden raz w tym roku się jeszcze odbędzie. Szczególnie, że zaczął się kwiecień, a razem z tym i cieplejsze dni. Może przy wspaniałej pogodzie uda się zaplanować potańcówkę taką pod gołym niebem, w którymś miejscu w Rzeszowie? Szczególnie, że impreza tego typu, ma swój niepowtarzalny klimat?

  Na takie zabawy taneczne warto dodać, że nie kupuje się wejściówek, a bilety są darmowe. Imprezy takie przeznaczone dla rzeszowian tego starszego pokolenia cieszą się za każdym razem sporą frekwencją. W końcu, to idealna okazja by wyjść do ludzi i przy cudownej muzyce wspaniale się bawić.

  Warto rozpocząć wiosenny okres właśnie w taki sposób – wspaniałą potańcówką, spotkać się najlepiej w gronie znajomych, spędzić wieczór aktywnie. Wiosenna edycja imprezy dla osób tych nieco starszych to idealna okazja, by się zabawić, poruszać, zintegrować z innymi, przyjemnie i miło spędzić wolny wieczór. Uwaga – organizatorzy informują, że zabawa jest bezalkoholowa i poza tym jest najczęściej filmowana oraz fotografowana.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com