środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Poparcie Koalicji 15 października dla Konrada Fijołka

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas spacerów po Rzeszowie, Elżbieta Łukacijewska, poseł do Parlamentu Europejskiego, Teresa Kubas-Hul, wojewoda podkarpacki, oraz Paweł Kowal, poseł na Sejm RP, nie tylko cieszyli się spacerem, ale również aktywnie wspierali urzędującego prezydenta Konrada Fijołka. Ich obecność miała na celu przekonanie mieszkańców do oddania na niego głosu w nadchodzących wyborach.

  Jednym z ważnych atutów prezydenta i kandydata Konrada Fijołka jest wsparcie znaczących dla Rzeszowa osób. Wspólnie przekonują mieszkańców miasta, że aby zapewnić przyszłość na miarę naszych oczekiwań, warto spojrzeć w przód i oddać głos na urzędującego prezydenta Konrada Fijołka.

  W trakcie swojej wypowiedzi, wojewoda zachęcała do udziału w wyborach, przekonując, że głosowanie 7 kwietnia jest równie istotne jak to na 15 października. Podkreślała potrzebę kontynuowania dobrych decyzji oraz zapewnienia skutecznej współpracy między rządem a samorządem. Zdecydowanie zachęcała do poparcia Konrada Fijołka, argumentując, że w ciągu ostatnich trzech lat wiele dla miasta zrobił, przygotowując projekty, których realizację można teraz wspólnie podjąć.

  Europosłanka Elżbieta Łukacijewska podkreślała, że teraz właśnie nadszedł czas dla Rzeszowa, a pełnię tej szansy miasto będzie mogło osiągnąć tylko z prezydentem, który ma dogłębną znajomość jego potrzeb i potrafi je zaspokoić. Zdecydowanie opowiadała się za Konradem Fijołkiem, argumentując, że nie ma czasu na eksperymenty z kandydatami, którzy nie znają samorządu.

  Poseł na Sejm RP Paweł Kowal podkreślał swoje poparcie dla Konrada Fijołka z trzech głównych powodów. Po pierwsze, zna go osobiście i uważa, że warto popierać ludzi o silnym charakterze, którzy potrafią walczyć o swoje przekonania. Po drugie, docenia odwagę, z jaką Fijołek podjął wyzwania trzy lata temu, oraz widzi w nim lidera zdolnego do zarządzania zmianami, jakim stoi obecnie Rzeszów. Kowal przekonywał, że Fijołek jest jedyną osobą, która potrafi połączyć tradycję miasta z nowoczesnym rozwojem technologicznym, co jest kluczowe dla przyszłości Rzeszowa.

  Wszyscy wspierający Konrada Fijołka podkreślali jego wyjątkową rolę w kształtowaniu przyszłości miasta i jego unikalne umiejętności w zakresie połączenia tradycji z nowoczesnością, co w ich przekonaniu jest kluczowe dla rozwoju Rzeszowa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com