środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Poczuj przedsmak Rockowej Nocy i wybierz się na koncert, do Rzeszowskich Piwnic już w kwietniu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rockowa Noc to nie tylko zwykły festiwal. To święto dla miłośników muzyki, energia emanująca z dźwięków, które nie tylko wstrząsają, ale także inspirują. 28 września, Rzeszów będzie miejscem, gdzie serca bijące w rytm rocka połączą się w jedno, tworząc niepowtarzalną atmosferę niezapomnianej nocy.

  Rozpoczynamy tę muzyczną podróż mocnym uderzeniem – trzema koncertami Rockowej Nocy from the Basement, które odbędą się w klimatycznych Rzeszowskich Piwnicach. To tam, już 20 kwietnia, legenda rzeszowskiej sceny rockowo-metalowej, Jesus Chrysler Suicide, zabrzmi z niepowtarzalnym koncertem z okazji 30-lecia albumu „Romp“.

  Rockowa Noc from the Basement to więcej niż tylko seria koncertów. To zapowiedź tego, co niesie wrześniowy festiwal. 20 kwietnia zanurzymy się w dźwięki kultowej formacji Jesus Chrysler Suicide (JCS), której korzenie sięgają 1991 roku. Twórczość JCS to mieszanka industrial rocka, punka, metalu, grunge’u i psychodelii, podszyta surrealistycznym humorem. Ich koncerty są jak wybuch energii, której nie sposób się oprzeć. JCS występował na największych festiwalach w kraju i za granicą, dzieląc scenę z legendarnymi grupami.

  Już 20 kwietnia w Rzeszowskich Piwnicach JCS zaprezentuje specjalny koncert, czerpiąc z materiału z płyty „ROMP“, obchodzącej właśnie 30-lecie. Ta hałaśliwa, garażowa jazda z psychodelicznymi wpływami, punkowymi paznokciami i ostrymi tekstami, to esencja Jesus Chrysler Suicide. Recenzje pierwszego albumu Jesusów były entuzjastyczne, podkreślając ich potencjał i oryginalność.

  Ale to nie koniec. Podczas koncertu nie zabraknie również utworów z poprzednich płyt oraz najnowszego albumu „Rexpublica Lunatica“. Jesus Chrysler Suicide ma na swoim koncie łącznie 8 płyt, z których najbardziej znana to nagrana w 1995 roku „Schizovirus 0“, doceniona przez fanów i media.

  Obecny skład zespołu zapowiada niezapomnianą dawkę rockowej energii. Wokal Tomasza „SzamoT” Rzeszutka, bębny Michała „Balona” Balogha, bas Marcina „Barana” Barańskiego, gitara Roberta „Pingwina” Grubmana, klawisze Grzegorza „Yagasa” Łagodzińskiego i gitara Jerzego „Diabła” Tomczyka – to skład, który gwarantuje muzyczną ucztę.

  Bilety na koncert są dostępne do kupienia w cenie 45 zł i są dostępne są na stronie internetowej https://bilety.rzeszowskiepiwnice.pl/. W dniu koncertu będzie można je zakupić stacjonarnie za kwotę 60 zł, pamiętaj jednak, że ilość miejsc jest ograniczona. Kolejne dwa koncerty odbędą się 17 maja oraz 15 czerwca.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com