wtorek, 21 maja, 2024
spot_img
+

  Startują zgłoszenia do konkursu tanecznego „Moja Mała Choreografia, Solo, Duety 2024”. Masz na to tylko miesiąc!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Centrum Młodzieży w Rzeszowie zaprasza i jednocześnie organizuje rozgrywki taneczne, które odbędą się już 23 kwietnia. Co więcej jest to konkurs, w którym mogą się zaprezentować jedynie duety albo pojedynczy tancerze, podchodzący z Rzeszowa, prezentując wyłącznie swoje, autorskie i oryginalne choreografie. A do konkursu mogą zgłosić się wyłącznie dzieci, które uczęszczają obecnie do szkoły podstawowej, kochają taniec i mają talent, a także kształcą się gdzieś pod tym względem. „Moja Mała Choreografia, Solo, Duety 2024” to wyjątkowe wydarzenie taneczne, w którym młodzi tancerze i tancerki mogą się ze sobą skonfrontować.

  Zgłoszenia i tym samym chęć udziału w tym przedsięwzięciu przyjmowane są przez pocztę elektroniczną. Należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia oraz oświadczenie drogą e-mail na adres organizacja@mdk.erzeszow.pl w nieprzekraczalnym terminie do 5 kwietnia 2024 roku. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. A potrzebne dokumenty należy pobrać na stronie internetowej – https://mdk.rzeszow.pl/?p=25887.

  Rozgrywki taneczne odbędą się już od 9, gdzie czeka na wszystkich uczestników rejestracja. Za to rozpoczęcie konkursu przewidziane jest o godzinie 10 rano, a wszystko to oczywiście w budynku – Centrum Młodzieży w Rzeszowie, przy ul. Osmeckiego 51, we wtorek 23 kwietnia. A przed jury zaprezentują się solo albo w duetach tancerze bądź tancerki w wieku szkolnym (szkoła podstawowa), w takich stylach, jak – show-dance, breakdance, Hip-Hop, taniec estradowy, współczesny, jazz, balet (bez tańca towarzyskiego, ani tańca ludowego). Tancerze, występujący solo powinni zatańczyć do maksymalnie dwóch minut, z kolei duety – do trzech minut pojedynczej prezentacji. Do jednej kategorii może się zaprezentować maksymalnie dziesięć duetów bądź solówek.

  Obowiązują kategorie, w których przewidziane są nagrody:

  I – klasy 1 – 3 Szkoły Podstawowej

  II – klasy 4 – 6 Szkoły Podstawowej

  III – klasy 7 – 8 Szkoły Podstawowej

  A zwycięzcy otrzymają puchary, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com