czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Uniwersytet Rzeszowski jeszcze w marcu zaprasza na Dzień Otwarty oraz Targi Pracy. Co będzie zorganizowane w ramach tego?  

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zbliża się ważny dzień szczególnie dla absolwentów liceów oraz techników, którzy nie wiedzą jeszcze, na jaki kierunek studiów się wybrać i rozmyślają nad wyborem swojej przyszłej uczelni, w której mogliby zdobyć ważne i potrzebne wyższe wykształcenie. Ale nie tylko, bo w jednym miejscu będzie można znaleźć również pracę, staże czy praktyki. Już 20 marca odbywać się będzie Dzień Otwarty Uniwersytetu Rzeszowskiego połączony z Uniwersyteckimi Targami Pracy. Przyjdź już o godzinie 9, do 14:00, do budynku A0, przy ul. Pigonia 1, do Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Warto dodać także, że rekrutacja na studia na Uniwersytecie Rzeszowskim zaczyna się już od 27 maja.

  Co czeka kandydatów na studia na tym uniwersytecie?

  Na pewno zostanie przedstawiona bogata oferta edukacyjna. Każdy uczestnik tego wydarzenia będzie mógł porozmawiać z ekspertami odnośnie samej rekrutacji na uniwersytet. Będą też dostępni wykładowcy, od których także będzie można się czegoś ciekawego dowiedzieć, na temat samego studiowania. Także na nurtujące cię pytania odpowiedzą studenci tej uczelni. A do tego wszystkiego dostępna będzie bogata oferta studenckich kół naukowych, działających przy UR. Wstęp jest na wszystko to darmowy.

  W strefie wystawienniczej, znajdą się różne stoiska z kierunkami studiów. To wspaniała okazja do tego, by zapytać się, przejrzeć całą ich ofertę. Do tego będzie prezentacja kół naukowych, działających przy UR oraz prezentacja ofert pracy od około czterdziestu pracodawców.

  Warto również dodać, że Uniwersytet Rzeszowski wyróżnia się wielokierunkowością. Proponuje bardzo szeroki wybór kierunków i specjalizacji. Poprzez to każdy kandydat znajdzie taki kierunek, który się mu spodoba. Rekrutacja na studia zaczyna się po maturach, końcem maja. Dlatego też organizowane Dni Otwarte to będzie najlepszy moment, by zapoznać się z ofertą edukacyjną i przygotować się do podjęcia decyzji o przyszłej ścieżce kariery.

  Do tego wszystkiego, będzie można porozmawiać z psychologiem, z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Rzeszowie. Podpowiedzą oni, jaką dalszą edukację na studiach wybrać, zaznajamiając się z twoimi zainteresowaniami oraz preferencjami.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com