środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  W Leszczawie Dolnej samochód z drewnem spadł ze skarpy

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Funkcjonariusze z posterunku w Birczy oraz przemyskiej komendy policji pracowali przy incydencie drogowym, który miał miejsce 27 lutego około godziny 15:00 na drodze krajowej nr 28 w Leszczawie Dolnej.

  Kierowca pojazdu zjechał z drogi, przekraczając bariery energochłonne, co skutkowało spadkiem ze skarpy. Na miejscu interwencji pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego. Na szczęście kierujący pojazdem nie odniósł poważniejszych obrażeń.

  Przed godziną 15:00 dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Leszczawa Dolna. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca składu pojazdów przewożących drewno, zmierzający w kierunku Birczy, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. Przebijając bariery energochłonne, pojazd spadł ze skarpy, dachując i ostatecznie zatrzymując się na polu.

  Na miejscu interwencji działały odpowiednie służby. 41-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratowniczego do szpitala w Rzeszowie. Kierowca pojazdu nie odniósł poważnych obrażeń i był trzeźwy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com