środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” przygotowuje coś specjalnego dla wszystkich pań z okazji ich święta. O co chodzi?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podkarpackie Centrum Nauki Łukasiewicz serdecznie zaprasza wszystkie panie, zwłaszcza te zainteresowane nauką, urodą i pielęgnacją, na wyjątkowe wydarzenie – „Dzień Kobiet w PCN”. W dniach 8-10 marca w siedzibie PCN w Jasionce czekają na wszystkie kobiety fascynujące warsztaty chemiczne, gdzie będą one mogły stworzyć swoje perfumy oraz kosmetyki, a także odbędą się warsztaty techniczne z wykonywania własnej biżuterii

  Już 8 marca, specjalnie dla Pań, przygotowane zostaną warsztaty, które wprowadzą uczestniczki w świat naturalnych kosmetyków i ekologicznej biżuterii. Warsztaty „Alchemia Kosmetyków” poprowadzone przez Pracownię Chemii to okazja do eksperymentowania z tworzeniem kosmetyków, inspirowanymi śladem prekursora przemysłu naftowego, Ignacego Łukasiewicza. Ponadto, w Pracowni FABLAB czekają na wszystkie chętne panie, którzy odwiedzą w tym czasie Jasionkę „Warsztaty biżuteryjne – Na każdą rękę”, gdzie będą one mogły samodzielnie stworzyć modną biżuterię z naturalnych materiałów.

  A dla tych kobiet, które chcą zgłębić tajniki perfum, w weekend (9-10 marca) odbędą się warsztaty „Stwórzmy własne perfumy!” w Pracowni Chemii. To okazja do odkrywania aromatycznych kompozycji i tworzenia unikalnych własnych zapachów.

  Program warsztatów odbywać się będzie w różnorodnych terminach – tak aby wszystkie uczestniczki mogły spokojnie się na nie wybrać, w wolnym czasie od pracy czy też zajęć i obowiązków domowych. Więcej informacji dotyczących biletów oraz samych warsztatów z okazji Dnia Kobiet, znajduje się na stronie www.pcn.org.pl.

  Przyłączcie się do kreatywnego świętowania Dnia Kobiet, gdzie nauka, uroda i ekologia spotykają się w jednym miejscu. Zapisy już trwają, więc nie przegapcie okazji uczestnictwa w unikalnych warsztatach Podkarpackiego Centrum Nauki Łukasiewicz!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com