środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W Wojewódzkim Domu Kultury, wczoraj odbył się „Koncert Zimowy”, na którym wystąpiło wiele zespołów artystycznych!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj, w niedzielę, 18 lutego, o godzinie 17:00, popołudniu, odbył się wyjątkowy koncert. W Wojewódzkim Domu Kultury, który znajduje się w centrum miasta, przy ul. Stefana Okrzei 7 wystąpiło wiele zespołów artystycznych, które działają przy tej instytucji kulturalnej. Widownia, wypełniona po brzegi była wszystkimi występami bardzo zachwycona, na koniec prezentacji, każdy zespół, nagradzała artystów gromkimi brawami.

  Jeśli chodzi o to, kto wystąpił podczas „Koncertu Zimowego”, były to Mażoretki „Incanto”, Studio Artystyczne „Bella Arte”, Dziewczęca Orkiestra Szałamaistek, Podkarpacki Chór Męski oraz Zespół Pieśni i Tańca „Bandoska”. Wszyscy występujący artyści zachwycili wysokim poziomem zarówno tańca, jak i śpiewu. Cena biletu wynosiła tylko 20 zł, a dostępne one były do kupienia przy kasach biletowych WDK. A wystąpiło w sumie aż 170 utalentowanych dzieci, młodzieży oraz dorosłych razem wziętych. A jak było – można zaobserwować po dołączonych zdjęciach.

  Jeśli chcesz poczytać o tym, kim są poszczególne zespoły artystyczne, które wystąpiły wczoraj, zajrzyj do poprzedniego artykułu, na Kurierze – https://kurierrzeszowski.pl/2024/02/08/wojewodzki-dom-kultury-zaprasza-na-koncert-zimowy-na-ktorym-wystapia-zespoly-artystyczne/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com