niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  W G2A Arenie odbędzie się wyjątkowy koncert. Usłyszymy największe światowe hity, grane przez orkiestrę!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 22 marca 2024 roku, wybierz się do Jasionki – do G2A Areny, na wyjątkowy, jedyny taki koncert, na którym usłyszymy największe, najpopularniejsze światowe kawałki, grane przez profesjonalną orkiestrę! Każdy, kto wykupi odpowiednio wcześniej bilety, będzie mógł posłuchać zatem najlepszych hitów – arcydzieł światowej muzyki razem z udziałem symfonicznej orkiestry – Universe Orchestra, która zaprezentuje się przed widownią na dużej scenie. Kto chce usłyszeć i wybrać się na to spektakularne wydarzenie, może wykupić bilety i wybrać się tego dnia, a będzie to piątek, do Jasionki, tuż obok popularnego lotniska, na godzinę 19:00. Wejściówki można kupować, wchodząc na stronę internetową – https://universe-orchestra.com/concerts-pl.

  Przed nami niezwykle oryginalne, ale też bardzo atmosferyczne przedstawienie, które grane było także na deskach światowych scen. Koncert spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem, a wszyscy po zakończeniu jego trwania, wychodzą z sali naładowani niesamowitymi emocjami oraz wspaniałymi wrażeniami.

  A w programie znajdują się światowe hity, które zagra orkiestra. Będą to hity z repertuaru takich artystów, jak – Queen, Hans Zimmer, Scorpions, Ennio Morricone, Metallica, Ramin Djawadi, Nirvana, Deep Purplem, Europe, Rammstein, Led Zeppelin oraz wiele, wiele innych twórców muzycznych, które zapisały się na kartach muzycznej historii i stanowią dzisiaj legendę. A orkiestra przedstawi je w ciekawych, niezwykłych aranżacjach, które poznasz i posłuchasz na koncercie. Do tego wszystkiego potężny dźwięk instrumentów muzycznych, niesamowita energia profesjonalnych muzyków, oryginalne oświetlenie i dodatkowe efekty pozwolą zanurzyć się w niezapomnianą atmosferę magii legendarnych hitów. To także bardzo atmosferyczne show, a każdy koncert „Universe Orchestry” to przednie święto muzyki.

  A kim jest Orkiestra Symphony Universe?

  To elitarny zespół międzynarodowych wirtuozów, z których każdy został uhonorowany szeregiem wyróżnień za swoje solowe wysiłki. Pochodzący z różnych zakątków Europy muzycy łączą swoje ogromne talenty w różnych miejscach w wielu krajach, aby ćwiczyć przed nadchodzącymi występami. Dysponując szerokim repertuarem, Orkiestra zręcznie porusza się po muzycznych krajobrazach, od ponadczasowej klasyki po współczesne kompozycje New Age. Solidny skład muzyków, instrumentów i umiejętności technicznych pozwalają muzykom zapewnić wyjątkowe wrażenia słuchowe, które wykraczają poza ograniczenia gatunkowe.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com