środa, 17 lipca, 2024
+

  Wieczorny karambol na alei Rejtana w Rzeszowie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  O zdarzeniu powiadomiono dyżurnego miejskiego o godzinie 18. Natychmiast na miejsce skierowano dwie ekipy wypadkowe rzeszowskiej drogówki oraz inne patrole. Policjanci początkowo ustalili okoliczności tego zdarzenia.

  Kierująca Toyota Yaris, 40-letnia mieszkanka Rzeszowa, podróżująca aleją Rejtana, zderzyła się z tyłem poprzedzającego ją Renault, które również prowadziła 40-letnia mieszkanka Rzeszowa. Na szczęście ani ona, ani dwójka dzieci w wieku 9 i 5 lat, znajdująca się w samochodzie, nie doznała żadnych obrażeń. W wyniku uderzenia kierująca Toyotą straciła panowanie nad pojazdem i wjechała na chodnik, gdzie w tym czasie szło trzech pieszych.

  Następnie Toyota zjechała z chodnika na jezdnię i uderzyła w tył Nissana, prowadzonego przez 40-letnią mieszkankę Rzeszowa. Wraz z nią w aucie podróżowało 2-letnie dziecko. Toyota następnie zderzyła się z Audi, a Nissan z kolejną Toyotą, a ta z BMW.

  W zdarzeniu uczestniczyło sześć pojazdów, łącznie 15 osób, w tym pięcioro dzieci i trójka pieszych.

  Do szpitala przewieziono cztery osoby – 40-latkę kierującą Toyotą, 40-latkę kierującą Nissana oraz 28-letniego kierowcę Audi. Pomoc medyczna była również potrzebna 43-letniej pieszzej. Dzieci biorące udział w zdarzeniu nie odniosły żadnych obrażeń. Policjanci ustalili, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

  Prawo jazdy mieszkanki Rzeszowa zostało zatrzymane. Wstępne ustalenia sugerują, że do zdarzenia mogło dojść z powodu stanu zdrowia 40-latki. Utrudnienia w ruchu trwały do północy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com