środa, 21 lutego, 2024
+

  Studio Piosenki Swing zaprasza do Krosna na koncert, na którym usłyszymy największe piosenki z filmów Disneya!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie już niedługo, bo końcem stycznia odbędzie się wyjątkowy koncert, z udziałem wokalistów oraz całego zespołu, działającego tam też – Studia Piosenki Swing! Grupa ta składa się z samych utalentowanych wokalistów, a w 2022 roku obchodziła swoje 25-lecie. Studio wychowało wielu artystów, którzy dziś działają w muzycznym kierunku. Podopieczni tego zespołu z Krosna, występowali dotychczas w takich programach, jak The Voice of Poland, Szansa na sukces, The Voice Kids, Mam talent, Młodzi Giganci. Ale to nie wszystko, bo jeden z wychowanków studia piosenki – Ignacy Błażejowski robi zawrotną karierę, mając do tej pory nagranych kilka kawałków, które puszczane są w największych rozgłośniach radiowych w Polsce, m.in. piosenka „Czekam na znak”.

  Dodajemy, że założycielką oraz instruktorką zespołu jest Lucyna Durał, która wychowała już pokolenia wokalistów, którzy do dziś śpiewają i jest to ich największa pasja. Studio Piosenki SWING i jego wokaliści są do tego laureatami nagrody Prezydenta Miasta Krosna za szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony dziedzictwa kulturowego.

  A już 27 stycznia, o godzinie 17:00, warto wybrać się do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, przy ul. Kolejowej 1, do Krosna. Właśnie to Studio Piosenki Swing zaśpiewa największe przeboje z bajek oraz z filmów Disneya! Już teraz, wokaliści oraz członkowie zespołu przygotowują się, by przenieść każdego widza w bajkowy świat. Całe to muzyczne wydarzenie skierowane jest także dla dzieci i młodzieży. A najlepiej, jak zapowiadają organizatorzy byłoby, gdyby każdy widz ubrał się w kostium z bajki.

  Jakie melodie usłyszymy? Zwierzogród, Pocahontas, Vaiana, Kraina Lodu, Król Lew czy Księżniczka i Żaba to tylko niektóre z tytułów bajek i filmów, które są znane chyba wszystkim – nie tylko tym małym, ale też dużym, którzy wspominają kreskówki, oglądane w okresie dzieciństwa. Utwory z filmów Disneya wspólnie nucą zatem dzieci i dorośli, a w styczniu posłuchamy tych piosenek, w wykonaniu wokalistów ze Studia Piosenki Swing właśnie. A za całe przygotowanie młodych artystów odpowiada Lucyna Durał, Grzegorz Przepióra.

  Bilety w niewielkiej cenie są dostępne na stronie internetowej: https://bilety.rckp.krosno.pl/index.php/repertoire.html?id=4403

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com