piątek, 1 marca, 2024
+

  Za nami premiera muzycznego spektaklu pt. „Gdzie ci mężczyźni?” w wykonaniu trzech aktorek!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Gdzie ci mężczyźni?” to nowe przedstawienie, które przygotował Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, przy ul. Sokoła 7/9, na zakończenie starego roku. To była absolutna premiera, która przepełniła wieczór największymi polskimi i światowymi przebojami. Zgormadzona publiczność mogła usłyszeć zatem utwory Agnieszki Osieckiej, Maryli Rodowicz, albo piosenki z repertuaru Danuty Rinn, oczywiście tematyką nawiązującą do tytułu występu. A w obsadzie, wśród trzech aktorek znalazły się – Justyna Król, Paulina Sobiś i Małgorzata Pruchnik-Chołka, przy wspaniałym akompaniamencie Tomasza Jachyma a wszystko to poprowadził reżyser spektaklu – Sławomir Gaudyn. Aktorki starały się opowiedzieć o mężczyznach – chłopakach, mężach czy też partnerach.

  Premiera tego występu muzycznego odbyła się 29 grudnia, o godzinie 18:00 oraz o 20:30 (dwa razy) na mniejszej scenie – foyer teatru i był to absolutnie nowy spektakl, który będzie pokazany dalej w styczniu oraz w lutym br.. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a ty nie martw się, że coś przegapiłeś! Jeszcze wiele razy będziesz mógł zasiąść na widowni.

  Artystki, które dotychczas oglądać można było w spektaklach „Następna do raju” (Justyna Król), „Maria Stuart” (Małgorzata Pruchnik-Chołka), czy „Okno na parlament” (Paulina Sobiś), tym razem połączyły siły i stworzyły trio, które zabrało i zabierze jeszcze nie jeden raz widzów w zabawną i nieco sentymentalną muzyczną podróż przez piosenki, których głównymi bohaterami są̨ właśnie mężczyźni.

  Podczas koncertu „Gdzie ci mężczyźni?” usłyszymy największe przeboje napisane także m.in. przez Wojciecha Młynarskiego, Jana Pietrzaka i wielu innych. Trzy dziewczyny zaprezentowały w miniony piątek największe przeboje polskiej i światowej klasyki piosenki,. A zgromadzona widownia mogła dojść do refleksji, oraz zastanowić się, gdzie są ci prawdziwi mężczyźni?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com