wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Tylko do 15 stycznia możesz zgłosić się na warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży, m.in. z trenerem Piotrem Nowakiem – muzykiem i kompozytorem, wokalistą

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Ruszają pomału jak co roku, już 13. Ogólnopolskie Mistrzowskie Warsztaty Wokalne dla Dzieci i Młodzieży, organizowane przez Centrum Sztuki Wokalnej, które odbędą się w Rzeszowie. Znamy pierwszego trenera, który pojawi się i będzie szkolił młodych artystów we śpiewie. Jest nim Piotr Nowak. A termin zgłoszeń na tegoroczne zajęcia mija 15 stycznie br.. Za każdym razem, treningi umiejętności wokalnych są organizowane w profesjonalny sposób, a w poprzednich edycjach jednym z trenerów była sama Monika Urlik, znana z uczestnictwa w The Voice of Poland (pierwszej edycji).

  Piotr Nowak to trener prowadzący warsztaty w Rzeszowie, to doświadczony muzyk, kompozytor, wokalista, multiinstrumentalista, właściciel studia nagrań i producent. Jego pasja muzyczna zaowocowała pierwszym albumem już w wieku 14 lat, a od tego czasu regularnie występuje na festiwalach, takich jak Opolu, Sopot czy „Pol’and’Rock Festival”. Znany z udziału w trasach koncertowych, w tym „Lata Zet i Dwójki” oraz „Eska Music Awards”. Jego wszechstronność artystyczna objawia się także udziałem w telewizyjnych programach muzycznych, takich jak „Must be the music”, „Jaka to melodia” i „Szansa na sukces”. Piotr Nowak ma bogatą historię współpracy z renomowanymi artystami, w tym Małgorzatą Ostrowską, Kasią Kowalską czy Robertem Chojnackim. Jego ostatnim osiągnięciem jest solowy album z 2021 roku zatytułowany „8338”, a niedawno zauważono go na festiwalu „Polonaise” w Chicago.

  Podczas zajęć, młodzi ich uczestnicy będą pracować, nad między innymi – zrozumieniem tekstu, jego interpretacją, artykulacją i wyrazistością. W plan warsztatów piosenkarskich włączona będzie także praca z akompaniatorem, praca w studio nagrań oraz udział w koncercie. Zajęcia odbywać się będą codziennie, w godzinach od 10:00 rano do 14:30 popołudniu. Dalej będzie zaplanowana godzinna przerwa obiadowa. Ćwiczenia wokalne odbędą się dalej od godziny 15:30 do 18:30. A wszystko to zaplanowane jest w dniach od 5 do 8 lutego 2024 roku.

  A żeby się zapisać, należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszenia, który znajdziesz pod adresem https://csw.info.pl/warsztaty/zglos-udzial. A w razie pytań – zadzwoń od numerem telefonu  – +48 6041117433.

  Organizatorami są oprócz Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki „ Carpathia”. Z kolei partnerem warsztatów jest Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com