piątek, 1 marca, 2024
+

  Jacek Strojny oficjalnie kandydatem na urząd prezydenta Rzeszowa

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zarząd stowarzyszenia „Razem dla Rzeszowa” jednomyślnie postanowił nominować Jacka Strojnego jako kandydata na Urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa w zbliżających się wyborach samorządowych. Po skonsultowaniu się z opiniami wszystkich członków stowarzyszenia.

  Jacek Strojny to profesor Politechniki Rzeszowskiej, który od 20 lat poświęca się badaniom nad rozwojem terytorialnym i zarządzaniem publicznym. Jego habilitacja koncentrowała się na zarządzaniu procesami i projektami w samorządzie lokalnym. Przez ostatnie 14 lat aktywnie uczestniczył w pracach rad nadzorczych spółek komunalnych, zdobywając cenne doświadczenie w obszarach tak istotnych jak ciepłownictwo czy budowa mieszkań komunalnych. Jako uznany ekspert pracujący na rzecz sektora publicznego, brał udział w implementacji istotnych zmian organizacyjnych, m.in. w powiecie nowotarskim czy mieście Jaworzno.

  Kandydat stowarzyszenia „Razem dla Rzeszowa”, jest także cenionym ekspertem Związku Miast Polskich, gdzie aktywnie uczestniczył w wdrażaniu Systemu Monitorowania Usług Publicznych. Ponadto, jako ekspert Kancelarii Premiera Rady Ministrów, przyczynił się do implementacji systemowego zarządzania projektami w administracji centralnej. Ostatnio zaangażowany był w wsparcie samorządu gruzińskiego, wprowadzając nowoczesne metody zarządzania, niezbędne w kontekście akcesji Gruzji do Unii Europejskiej.

  Jego bogaty dorobek i doświadczenie są świadectwem głębokiego zaangażowania w rozwój społeczności lokalnych oraz umiejętności skutecznego kierowania procesami zarządzania na różnych szczeblach administracyjnych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com