poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Łukasz Kozub wrócił do Asseco Resovii Rzeszów

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Łukasz Kozub oficjalnie dołączył do drużyny Asseco Resovia. Nowy rozgrywający wraca do Rzeszowa po czterech sezonach. Podpisując umowę do końca bieżących rozgrywek. 

  26-letni rozgrywający zapisał na swoim koncie m.in. złote medale Mistrzostw Europy U18, Mistrzostw Świata U19, Mistrzostw Europy U20, Mistrzostw Świata U21, a także brązowy medal Ligi Narodów z 2022 roku.

  Zawodnik od 2012 do 2016 roku reprezentował barwy młodzieżowej drużyny Asseco Resovii – AKS Resovii Rzeszów. Następne dwa sezony spędził w MKS Będzin, a w sezonie 2018/2019 wrócił do rodzinnego miasta i grał w seniorskiej drużynie Asseco Resovii. Lata 2019-2021 rozegrał w Treflu Gdańsk, a później wyjechał do Francji, by reprezentować barwy tamtejszego Stade Poitevin Volley-Beach. Początek obecnego sezonu rozegrał w barwach GKS Katowice.

  Cieszymy się z nawiązania współpracy z Łukaszem Kozubem. Łukasz jest ambitnym i wartościowym zawodnikiem, a także wychowankiem naszego klubu. Wraz ze sztabem szkoleniowym wierzę, że pomoże naszej drużynie w dalszych rozgrywkach PlusLigi, Pucharu Polski oraz Ligi Mistrzów CEV.

  Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com