środa, 21 lutego, 2024
+

  Wczoraj i dzisiaj w G2A ARENIE odbywa się spotkanie HR-owców. Wydarzenie to zrzesza pracowników z tej branży

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Skrót HR pochodzi od angielskiego wyrażenia Human Resources, który po polsku oznacza zarządzanie zasobami ludzkimi. W praktyce to właśnie specjaliści ds. HR odpowiadają za zatrudnianie i zwalnianie pracowników, procesy rekrutacyjne, szkolenia, onboarding oraz sprawy administracyjne. Wczoraj (6 grudnia) oraz dzisiaj (7 grudnia) w G2A ARENIE odbywa się spotkanie wszystkich osób, które pracują w tej branży. To idealne miejsce do tego, by się rozwinąć, podszkolić, poznać nowe osoby ze swojej branży, otrzymać wiele odpowiedzi na nurtujące każdego uczestnika pytania od specjalistów, pracujących w tym zawodzie, do sieciowania. To już 4. edycja spotkania, którego misją jest zrzeszenie pracowników, którzy na co dzień pracują w branży HR. Dwudniowe zebranie odbywa się w tym roku pod hasłem „Przyszłość – Równość – Zmienność”.

  Spotkanie HR-owców ma na celu stworzenie przestrzeni do networkingu, budowania społeczności oraz relacji biznesowych, z licznymi prezentacjami oraz spotkaniami pokonferencyjnymi. Obecnie, szybko rozwijający się świat, wymaga nowoczesnego podejścia do tej branży. HR AREANA to zatem doskonała okazja do zawodowego rozwoju, czy też zwiększenia swojej wiedzy na temat aktualnych trendów w tym zawodzie. Wystąpią HR-owcy z całej Polski, którzy postarają się odpowiedzieć na różne pytania.

  Pierwszego dnia imprezy, czyli wczoraj – odbyła się konferencja z udziałem trzydziestu prelegentów. Dalej, zaraz po niej był czas na networking, czyli wzajemne poznanie się, wymienienie zdań, spostrzeżeń, nawiązanie nowych kontaktów również tych biznesowych. Na następny dzień, czyli na dzisiaj zaplanowano siedmiogodzinne warsztaty z czterech zakresów tematycznych.

  Wczoraj podczas wydarzenia, wszyscy uczestnicy mogli zgłębić tematy takie jak – „HR jako game changer w organizacji”, „Jak technologia może przyspieszyć selekcję i ograniczyć rotację w zakresie stanowisk niższego i średniego szczebla”, „Badania HR – ich rola, znaczenie i pułapki, czyli co warto wiedzieć zanim się zacznie”, „Zarządzanie Pokoleniami w firmie na tle obecnej sytuacji demograficznej”, „Ewolucja różnorodności HR – perspektywa biznesu i uczelni”, „Skalowanie kultur organizacyjnych – co wiemy z budowania ponad 100 firm w Europie i USA?”, „Jak rozstawać się z pracownikami skutecznie i z klasą”, „Co wiemy o swoim wynagrodzeniu i jak negocjujemy pensję”. To oczywiście nie wszystkie tematy, które były poruszane a było ich znacznie więcej.

  Dzisiaj, HR-owcy poznają odpowiedzi od specjalistów w tej branży oraz dowiedzą się czegoś więcej na tematy: „Jak zarządzać komunikacją w dobie hybrydy i pracy zdalnej?”, „Odporność organizacji i zespołów na wypalenie w pułapce przyśpieszenia”, „Kanały dotarcia do Kandydatów – jak je wybrać, jak na nich działać, jak je mierzyć? Czyli strategia marketingu rekrutacyjnego w pigułce”, „Jak skutecznie przeprowadzić proces podwyżkowy w organizacji? – od budżetowania do ustalenia wysokości indywidualnej podwyżki”, „Jak budować zaangażowanie i przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu wykorzystując metodę Job Craftingu?”.

  Misją oraz celem organizowanego eventu jest promowanie ciekawych rozwiązań oraz nowoczesnego podejścia w HR (Human Resources). HR Arena to idealna okazja właśnie do tego, by się podszkolić, spotkać i porozmawiać z doświadczonymi osobami, z profesjonalistami w tej branży.

  Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia: www.hrarena.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com