środa, 21 lutego, 2024
+

    Znamy zespoły taneczne, które zaprezentują się już w najbliższy piątek, w RCKP w Krośnie podczas Mikołajkowych Spotkań Tanecznych!

    Polecamy

    Justyna Kozłowska
    Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
    Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
    - Reklama -

    Zbliżają się wielkimi krokami Mikołajkowe Spotkania Taneczne, które w tym roku będą miały okrągły jubileusz, bo zostaną zorganizowane w Krośnie, w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza już po raz trzydziesty. Konkurs taneczny ma zatem długoletnią historię. Co roku, do tego miejsca na Podkarpaciu zjeżdża się mnóstwo zespołów tanecznych, by zaprezentować swoje choreografie. Przegląd został podzielony na różne kategorie wiekowe wszystkich uczestników – tancerzy i tancerek. Organizowane wydarzenie ma popularyzować taniec, ma też stworzyć możliwość zaprezentowania się oraz pokazania zespołów, które pracują na co dzień bardzo ciężko pod okiem profesjonalnych choreografów. Konkurs taneczny odbędzie się już 8 grudnia i rozpocznie o godzinie 11:00 w RCKP w Krośnie, przy ul. Kolejowej 1.

    POZNAJ PROGRAM 30. MIKOŁAJKOWYCH SPOTKAŃ TANECZNYCH

    Rozpoczęcie – 11.00

    Kategoria 7 – 11 lat

    1. Zespół Taneczny BIEDRONECZKI – Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu, Instruktor: Magdalena Skiba

    2. Zespół Taneczny LATINO FLAMES – Studio Tańca Feel&Dance w Krośnie

    3. Zespół Taneczny TAMITU MINI – „Zdmuchnij to” – Brzozowski Dom Kultury

    4. Zespół Taneczny KLEKS IV – „Orzeszek ” – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

    5. Zespół Taneczny BODIES gr. I – „Na skrzydłach motyla” – DiS.art. w Presovie

    6. Zespół Taneczny ATTENTION – Studio Tańca Feel&Dance w Krośnie

    7. Zespół Taneczny R-R KIDS – „Jump Around” – Jasielski Dom Kultury w Jaśle

    8. Zespół Taneczny HIP HOPEK – „Ayy macarena” – Spółdzielczy Dom Kultury w Sanoku

    9. Zespół Taneczny FLEX Kids – „Kreci świat” – Miejski Ośrodek Kultury im. O. Kolberga w Przeworsku

    10. Zespół Taneczny DANCE AGENTS – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

    11. Zespół Taneczny DESTINIAKI – „Kompozycja Zapachowa” – Studio Tańca Destino w Ropie

    12. Zespół Taneczny BODIES gr. II – „Metamorfoza” – DiS.art. w Presovie

    13. Studio Tańca i Rozrywki GABA – DANCE gr. 2 – „Panterowelove” – Studio Tańca i Rozrywki GABA – DANCE w Krośnie

    14. Zespół Taneczny PUENTA – „Sen o Piotrusiu Panu” – Gorlickie Centrum Kultury w Gorlicach

    GODZINA 12.00

     Kategoria DEBIUT

    1. Zespół Taneczny GRACJA Kids – „Trzy życzenia” – Zespół Placówek Oświatowych w Łańcucie

    2. Akademia Tańca BRAVO – „Taniec krabów” – Akademia Tańca BRAVO w Rzeszowie

    3. Zespół Taneczny ATOM KIDS – „W dżungli” – Rzeszowski Dom Kultury w Rzeszowie

    4. Zespół Taneczny KLEKS V – „A w nocy przyjdzie Wróżka – Zębuszka …” – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

    GODZINA 12.30

    Kategoria 12 – 15 lat

    1. Zespół Taneczny FAME – „Śladami sztuki – Szkoła Tańca FAME w Dębicy

    2. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA – Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu

    3. Grupa Tańca Estradowego SZEPT – „4 żywioły” – Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku

    4. Zespół Taneczny DESTINO – „Fonoholizm” – Studio Tańca Destino w Ropie

    5. Studio Tańca i Rozrywki GABA – DANCE gr. 1 – „Bank” – Studio Tańca i Rozrywki GABA – DANCE w Krośnie

    6. Zespół Taneczny BODIES – „Moc ducha” – DiS.art. w Presovie

    7. Zespół Taneczny MDK Sanok – Młodzieżowy Dom Kultury w Sanoku

    8. Zespół Taneczny KLEKS II – „Teraz jazz” – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

    9. Zespół Taneczny SWING – „Sekrety morza” – Spółdzielczy Dom Kultury w Sanoku

    10. Zespół Taneczny FAMILY CREW – Studio Tańca AT – DANCE w Krośnie

    11. MŁODY TEATR RUCHU – „Odbicie księżyca” – Gorlickie Centrum Kultury w Gorlicach

    GODZINA 13.30

     Kategoria 16 +

    1. Zespół Taneczny TAMITU – „QUEEN B” – Brzozowski Dom Kultury

    2. Zespół Taneczny SZASSE – Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu

    3. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. I – „Pośpiech” – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

    4. Zespół Taneczny EXPLOSION – „Wyścig szczurów” – Studio Tańca DESTINO w Ropie

    5. Zespół Taneczny BODIES – „Hiszpański dotyk” – DiS.art. w Presovie

    6. Zespół Taneczny FLAME – „Flame” – Akademia Tańca ART DANCE Marta Bednarska w Tarnobrzegu

    7. Grupa Baletowa I – „Wiatr” – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

    8. Zespół Tańca Współczesnego DANCE AGENTS – Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu

    9. Formacja HIGH HEELS – „High heels Art Dance” – Akademia Tańca ART DANCE Marta Bednarska w Tarnobrzegu

    10. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. II – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

    OGŁOSZENIE WYNIKÓW: OK. 15.30

    Po więcej informacji, w tym po zapoznanie się z regulaminem, sięgnij, wchodząc na stronę internetową –

    https://rckp.krosno.pl/aktualnosc-1372-30_mikolajkowe_spotkania_taneczne.html

    - REKLAMA -
    - Reklama -

    Więcej artykułów

    - REKLAMA -

    Najnowsze artykuły

    - REKLAMA -
    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com