czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Już jutro w Rzeszowie przy ul. Słowackiego odbędą się Targi oraz Forum. Pojawią się przedstawiciele aż 30. organizacji pozarządowych!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Chcesz bliżej poznać, jakie organizacje działają na terenie naszego miasta – Rzeszowa? Może chcesz się do którejś z nich zapisać? Interesuje cię działalność różnych tego typu punktów na mapie stolicy Podkarpacia? Chcesz zostać wolontariuszem którychś z nich i pomagać? Teraz spotkasz ich przedstawicieli w jednym miejscu! Jutro, 25 listopada 2023 roku, czyli w najbliższą sobotę w Hotelu Metropolitan, przy ul. J. Słowackiego 16 w Rzeszowie odbędą się „Targi rzeszowskich organizacji pozarządowych”. To znaczy, że tego dnia, zaproszonymi gośćmi będzie aż 30 organizacji pozarządowych, które działają na terenie miasta Rzeszowa. To będzie idealna okazja do zapoznania się z ich ofertą, do sieciowania, do wymiany spostrzeżeń, zdań, przede wszystkim kontaktów.

  Które organizacje zaprezentują się tego dnia i kogo będzie można poznać?

  Wśród uczestników znajdą się m.in. Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych INPRO, Hospicjum Dla Dzieci Rzeszów, Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin, Stowarzyszenie Józefy Jaklińskiej, Stowarzyszenie EWPM / Instytut Społeczny, Stowarzyszenie Kreatywny Senior w Rzeszowie, Podkarpacki Teatr Muzyczny HALKA, Rugby Rzeszów, Polifonia Project, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie, Szkoła Policealna Smart&Beauty Barbara Żuk, Federacja Konsumentów, Oddział w Rzeszowie, Level up Rzeszów, Fundacja Welcome Rzeszów, Fundacja Oksymoron, KOD Podkarpackie, Fundacja Aktywizacja, Stowarzyszenie Rodzin „Otwarty Umysł”, Podkarpackie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, Chorągiew Podkarpacka ZHP, Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Diecezji Rzeszowskiej, Razem dla Rzeszowa, Polska 2050 Podkarpackie, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej POST, Fundacja z Miłości do Życia, Fundacja „Peritum”, Fundacja Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS, Fundacja na Rzecz Pomocy Społecznej „PROMYK”, Fundacja Linia Frontu, Stowarzyszenie ZUPEŁNE DOBRO. Zademonstrują one różnorodność działań oraz będą doskonałą okazją do nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń.

  Jaki będzie program tego wydarzenia?

  Targi otwarte będą już od 9:30, kiedy to do godziny 10:00 odbędzie się rejestracja wszystkich przybyłych uczestników. Dalej, odbędzie się oficjalne przywitanie gości razem z przedstawieniem wszystkich przedstawicieli rzeszowskich organizacji, wymienionych wyżej oraz łącznie z ich prezentacją. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Targom, tego samego dnia i w tym samym miejscu będzie towarzyszyło forum, składające się z kilki panelów z ekspertami, którzy postarają się szeroko omówić poruszane zagadnienia oczywiście wokół organizacji pozarządowych. A będą nimi między innymi: Współpraca JST z NGO, animacja/aktywizacja społeczności lokalnej, budowanie marki organizacji, wyzwania jakie stoją przed trzecim sektorem, doświadczenia oraz perspektywy finansowania. Paneli będzie w sumie aż cztery, rozpoczną się o godzinie 11:30 a zakończą o godzinie około 15:00. W programie przewidziana będą dwie przerwy – kawowa oraz obiadowa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com