wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Rzeszowskie Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza na warsztaty z ozdabiania bombek choinkowych!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, pełen radości, tradycji i wspólnego spędzania czasu. Jednym z najbardziej uroczych elementów dekoracji świątecznych są ozdobione bombki wiszące na choince. Aby wprowadzić do domu odrobinę osobistego uroku i stworzyć niepowtarzalne ozdoby, coraz więcej osób decyduje się uczestniczyć w warsztatach ozdabiania bombek.

  Biuro Wystaw Artystycznych, które znajduje się w centrum miasta Rzeszowa jest jednym z organizatorów zajęć z ozdabiania bombek choinkowych właśnie. Ich koszt wynosi tylko 35 zł od osoby. Podczas zajęć, które odbędą się 15 grudnia, o godzinie 17:30, pod czujnym okiem doświadczonych dekoratorek każdy, kto wcześniej się zgłosi, pisząc maila, nauczy się jak ładnie ozdabiać bombki. Podczas ćwiczeń, raz nabyte umiejętności posłużą na dłużej. Może po takich zajęciach, włączysz w to rękodzieło wszystkich domowników i razem przystroicie choinkę na święta, zakładając na nią bombki ręcznie wykonywane?

  Miejscem spotkania i tym samym warsztatów będzie BWA w Rzeszowie, czyli Biuro Wystaw Artystycznych. A zapisać się można, wysyłając maila na adres:

  gabriela.rachowicz@dagmara.pl.

  Tradycja ozdabiania bombek ma swoje korzenie w dawnych czasach, kiedy to ręcznie robione ozdoby były znakiem troski i uwagi wobec najbliższych. Dziś, warsztaty z ozdabiania bombek łączą tradycję z kreatywnością, umożliwiając każdemu uczestnikowi stworzenie wyjątkowych dzieł sztuki, które ozdobią dom w czasie świąt.

  Warsztaty z ozdabiania bombek to nie tylko okazja do zdobycia nowych umiejętności manualnych, ale także doskonała forma terapii kreatywnej. Uczestnicy mają szansę wykorzystać swoją wyobraźnię, eksperymentować z kolorami, teksturami i wzorami, tworząc jednocześnie coś wyjątkowego i pełnego osobistego wyrazu.

  Instruktorzy często dostarczają różnorodnych materiałów do ozdabiania, takich jak farby, brokat, cekiny, a nawet małe elementy dekoracyjne. To pozwala każdemu znaleźć swój własny styl i stworzyć bombki idealnie dopasowane do charakteru swojego domu.

  Jednym z uroków warsztatów z ozdabiania bombek jest ich uniwersalność. Mogą wziąć w nich udział zarówno dzieci, jak i dorośli, co sprawia, że stają się one doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu. Tworzenie ozdób świątecznych staje się nie tylko zajęciem manualnym, ale także sposobem na budowanie więzi rodzinnych i tworzenie wspólnych tradycji.

  Ozdabianie bombek na warsztatach nie tylko dodaje świątecznym dekoracjom indywidualnego charakteru, ale może także stać się prezentem z głębokim znaczeniem. Podarowanie komuś bombki stworzonej własnoręcznie to wyraz osobistej troski i zaangażowania, co czyni tę tradycję jeszcze bardziej wartościową.

  Warsztaty z ozdabiania bombek na święta Bożego Narodzenia to nie tylko okazja do tworzenia pięknych ozdób, ale również doświadczenie pełne radości, kreatywności i wspólnego tworzenia. Wprowadźmy do naszych domów trochę magicznej atmosfery świąt poprzez tworzenie własnych, niepowtarzalnych świątecznych skarbów, które będą cieszyć oko i serce przez wiele lat.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com