piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Od dzisiaj Autobus Ciepła będzie wydawał od poniedziałku do piątku aż do marca ciepłe posiłki dla biednych. Sprawdź, w których miejscach?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od dzisiaj, wszystkie biedne osoby będą mogły zjeść gorący posiłek w ciągu dnia, całkowicie za darmo, w wybranych punktach po całym Rzeszowie. Cała akcja – Autobus Ciepła startuje już od 15 listopada 2023 roku i potrwa aż do 15 marca 2024 roku. Pomysł, aby zorganizować takie punkty szczególnie w chłodnym okresie, kiedy często na zewnątrz pada śnieg, albo panują niskie temperatury, dla biednych, powstał dzięki Rzeszowskiemu Towarzystwu Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie razem we współpracy z Miastem Rzeszów.

  Tak jak w ubiegłych latach, autobus od poniedziałku do piątku, w dni robocze, w godzinach południowych od 10:30 do 15:30, będzie czekał na wszystkich potrzebujących, w sumie w czterech stałych punktach na mapie całego Rzeszowa oferując ciepłe danie oraz gorącą herbatę.

  Specjalny autobus na początku swojej drogi stanie na parkingu przy ZTM, przy ul. Trembeckiego 3 w godzinach od 10:30 do 11:30. Następnie będzie kursował i stanie na parkingu przy Kościele M. B. Różańcowej, przy ul. Orła 17 od godziny 11:50 do 12:50. Dalej pojedzie i będzie czekał na wszystkich biednych na parkingu przy Hali Podpromie od godziny 13:10 do 14:10. Następnie autobus swoją podróż zakończy przy Parku Papieskim i stanie na parkingu od strony Alei Armii Krajowej od godziny 14:30 do 15:30.

  Posiłek będzie można także otrzymać, w Rzeszowskim Stowarzyszeniu Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie, przy ul. Jana Styki 21, w obojętnie jakiej godzinie, co dziennie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com