środa, 28 lutego, 2024
+

  W Golcowej dachował samochód wpadł do rowu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wyjaśniane są szczegóły poniedziałkowego zdarzenia, które miało miejsce w Golcowej i zakończyło się obrażeniami 4-letniej dziewczynki. Kierująca 33-latka, prowadząca pojazd marki Peugeot, zjechała z drogi i przewróciła się dachem w rowie.

  W poniedziałek 13 listopada około godziny 15:40 brzozowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce w Golcowej. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Peugeot zjechała z drogi do rowu, co spowodowało dachowanie pojazdu. 33-letnia kobieta podróżowała w samochodzie z dwójką dzieci w wieku 6 i 4 lat. Kierująca oraz 6-letni chłopiec nie odnieśli żadnych obrażeń, natomiast 4-letnia dziewczynka, która doznała urazu głowy, została przewieziona do szpitala w Brzozowie, a następnie przetransportowana do Rzeszowa. Kobieta prowadząca pojazd była trzeźwa.

  Na miejscu interweniowali policjanci ruchu drogowego oraz funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Aktualnie prowadzone są szczegółowe dochodzenia w celu wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego wypadku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com