piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Z lotniska w Jasionce będzie można polecieć na Sri Lankę

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od 25 grudnia 2023 r. Biuro podróży Join Up! prezentuje nową ofertę dotyczącą przelotów z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka do Sri Lanki.

  Czarterowe loty, obsługiwane przez linie lotnicze SkyUp Airlines z flotą Boeingów 737 oraz 737 MAX, oferują podróżującym szacunkowy czas lotu wynoszący 11 godzin i 15 minut. Loty mają miejsce do lotniska Mattala Rajapaksa, położonego na południu Sri Lanki. Planowane są 11 rotacji samolotu w poniedziałki i czwartki co półtora tygodnia, do 8 kwietnia. Pasażerowie mogą wybierać spośród opcji pobytu na 10 dni lub trzy tygodnie. Oferty są dostępne na stronie joinup.pl. Ta malownicza wyspa na Oceanie Indyjskim słynie z urokliwych pozostałości po starożytnej cywilizacji, złotych plaż, plantacji herbaty, kauczuku i palm kokosowych. Dodatkowo, architektura kolonialna z okresów panowania Portugalii, Holandii i Anglii wzbudza zachwyt odwiedzających.

  To obecnie najbardziej egzotyczna, transkontynentalna trasa czarterowa oferowana z naszego lotniska.

  Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka

  W ramach zimowej oferty dostępne są czarterowe loty do egipskich kurortów, takich jak Hurghada, Marsa Alam i Sharm El Sheikh, we współpracy z biurami podróży Anex, Coral Travel i JoinUp! Warto również zwrócić uwagę na 10 połączeń regularnych, w tym loty do Mediolanu obsługiwane przez PLL LOT oraz do Rzymu przez Wizz Air. Embraery narodowego przewoźnika kursują na trasie do Warszawy aż 28 razy w tygodniu, z Monachium jako kolejnym ważnym punktem docelowym, gdzie Bombardiery Lufthansy odlatują codziennie. Dodatkowo, Ryanair obsługuje sześć tras, wysyłając swoje Boeingi do Londynu (Stansted i Luton), Manchesteru, Bristolu, East Midlands w Wielkiej Brytanii oraz do Dublina w Irlandii.

  Mieszkańcy Podkarpacia i sąsiednich regionów chcą także w sezonie zimowym bezpośrednio z Rzeszowa latać na urlop do odległych ciepłych destynacji. Mam nadzieję, że Join Up! oraz inni touroperatorzy będą rozwijać tego typu ofertę w kolejnych sezonach.

  Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com