niedziela, 21 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Prezentujemy dokładny program Świątecznych Targów Książki które odbędą się listopadzie w Millenium Hall, w Rzeszowie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Świąteczne Targi Książki, to coroczna impreza szczególnie polecana fanom literatury oraz molom książkowym, ale też wszystkim innym ciekawskim. Wydarzenie czytelnicze odbędzie się dokładnie w dniach od 17 listopada (piątek) rano, o godzinie 10:00 a zakończy nocą, 18 listopada (sobota) o godzinie 21:00. Na planowanych targach będzie na wszystkich czekało ponad sześćdziesięciu wydawców. Równocześnie dostępna do oglądania będzie wystawa – reprodukcja obrazów Tamary Łempickiej i Cerkwie i ikony Łemkowszczyzny.

  Podczas imprezy nie tylko będzie można zakupić pozycje książkowe, ale do Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie, przy al. Kopisto zjedzie się wielu ich autorów oraz wszystkich gości, którzy mają jakiś związek z literaturą oraz kulturą. To będzie idealna okazja też do zdobycia autografu czy też zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

  Stoiska z książkami będą rozstawiony na dwóch piętrach tej galerii handlowej. Z kolei na poziomie drugim, w salach konferencyjnych Hilton Garden Inn Rzeszów pojawią się zaproszeni goście, a będzie ich sporo! Wstęp na wszystko jest oczywiście darmowy.

  Kto będzie gościł Millenium Hall w tych dniach?

  Osobami, które przyjadą i odwiedzą końcem listopada Millenium Hall w Rzeszowie, będą – Artur Andrus, Max Cegielski, Jacek Fedorowicz, Manuela Gretkowska, Magdalena Grzebałkowska, Marcin Kącki, Joanna Kuciel-Frydryszak, Marisa de Lempicka, Robert Małecki, Weronika Marczuk, Karol Nienartowicz, Katarzyna Nosowska, Marianna Oklejak, Magdalena Rigamonti, Zbigniew Rokita, ks. Kazimierz Sowa, Aleksandra Struska-Musiał, Janusz Leon Wiśniewski, Michał Witkowski i Ewa Woydyłło-Osiatyńska. Każdy z gości w jakiś sposób ma związek z kulturą. Są to zatem pisarze, ale też dziennikarze, poeci, wokaliści,  badacze, aktorzy, scenarzyści, reporterzy, historycy, politolodzy, filozofowie, fotografowie, graficy. Jednym z gości jest nawet ksiądz, albo popularna wokalistka zespołu Hey a także psycholog oraz terapeuta uzależnień.

  Niedawno temu, opublikowano dokładny program targów książki. Prezentujemy wszystko na dołączonym poniżej plakacie!


  Zatem w tym roku, do Rzeszowa przyjedzie wiele ciekawych gości, którzy porozmawiają z dziennikarzami o sobie, o swoim życiu, o swojej karierze. Aby poznać dokładnie każdego gościa z osobna, warto wejść na stronę internetową Millenium Hall pod adresem:

  https://www.milleniumhall.pl/aktualnosci/swiateczne-targi-ksiazki7.html?fbclid=IwAR3w2ucLaL56hQNTqnCGXMgDthKqsYozWNbbfnxCSoq3K0sJ0gYp_enWtfk.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com