wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Serdecznie zapraszamy na Targi Łowiectwa i Leśnictwa, które odbędą się już w zbliżający się weekend w G2A Arena w Jasionce!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Nadchodzący weekend na Podkarpaciu upłynie na pewno pod znakiem łowiectwa oraz leśnictwa. Dlaczego? W Jasionce, obok popularnego lotniska w województwie podkarpackim, w G2A Arena, zostaną zorganizowane Podkarpackie Targi Łowiectwa, Leśnictwa i Broni CARPATHIA HUNTING! Impreza, zorganizowana od 28 do 29 października, czyli już za niedługo, w Centrum Wstawienniczo-Kongresowym będzie miała już czwartą odsłonę. Od 2017 roku zrzesza miłośników oraz pasjonatów łowiectwa czy też leśnictwa szczególnie z południowo-wschodniej części Polski, czyli z naszego regionu.

  Podczas organizowanych targów, będzie można zobaczyć ekspozycje sprzętu i akcesoriów myśliwskich. CARPATHIA HUNTING to także pokaz różnej broni. To będzie prawdziwa gratka dla miłośników strzelectwa. To tutaj będzie można zobaczyć różnego rodzaju broń, w tym pneumatyczną, palną, czarnoprochową, białą, historyczną a także kolekcjonerską.

  Ale targi to nie tylko pokaz broni. To także inne planowane na ten dzień eventy, na które warto się wybrać i w których warto uczestniczyć. To także ceremonie związane między innymi z ślubowaniem myśliwskim. Będzie też koncert Zespołu Sygnalistów „Echo Karpat”, oraz koncert muzyki myśliwskiej, różne pokazy, w których udział wezmą również psy. Specjalny pokaz wabienia pupili w wykonaniu Marcina Boboli – mistrza Polski w tym fachu uświetni cały program i będzie jego atrakcją. W ciągu tych dwóch dni imprezy będą także zorganizowane pokazy kulinarne. Zostaną wręczone odznaczenia łowieckie, a także odbędzie się pokaz ras psów myśliwskich. Ale to oczywiście nie wszystko! Będzie tego o wiele, wiele więcej!

  Warto dodać, że Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce, gdzie będą odbywały się targi, jest nazwane biznesowym sercem regionu, usytuowanym niedaleko Rzeszowa, 11 kilometrów od centrum samego miasta.

  Po więcej informacji sięgnij, klikając na stronę internetową:

  Aby wykupić lub pobrać bilet, warto wybrać się na stronę internetową:

  https://app.evenea.pl/event/carpathiahf4/.

  Szczegółowe informacje dostępne są na zamieszczonym plakacie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com