sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Dwa poniedziałkowe zdarzenia drogowe w powiecie stalowowolskim

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Stalowej Woli zostali wezwani do dwóch zdarzeń drogowych. Pierwszy miał miejsce w miejscowości Turbia, gdzie doszło do zderzenia samochodu Daewoo i Seata. Drugi incydent miał miejsce na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli, gdzie kierowca Skody potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście pieszą.

  W poniedziałek 16 października po godz. 14.30, dyżurny stalowowolskiej policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Turbia. Kierujący deawoo, 85-letni mężczyzna, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej seatem 31-latce, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala na badania, nie wymagali hospitalizacji.

  Do kolejnego zdarzenia doszło przed godz. 19, w Stalowej Woli, na ul. Okulickiego. 21-latek kierujący skodą, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 58-latkę. Kobieta została przewieziona do szpitala na badania, nie wymagała hospitalizacji. Sprawca został ukarany mandatem karnym.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com