sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Tragiczny wypadek w Humniskach. Dwóch 11-latków potrąconych przez samochód

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci, przy nadzorze prokuratury, badają okoliczności tragicznego zdarzenia, które miało miejsce dzisiaj w Humniskach. Z wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca pojazdem marki Opel potrąciła dwóch jedenastolatków. Mimo podjętej próby reanimacji, niestety nie udało się uratować życia jednego z chłopców.

  Około godziny 13:50 służby otrzymały alarmujący sygnał o tragicznym wydarzeniu w Humniskach. Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili wstępne dochodzenie i ustalili, że 78-letnia kobieta z powiatu krośnieńskiego, prowadząc samochód marki Opel po drodze powiatowej, potrąciła dwóch jedenastolatków, którzy szli lewą stroną drogi. To wydarzyło się na prostym odcinku drogi. W wyniku tego tragicznego wypadku jeden z chłopców odniósł rany i został przewieziony do szpitala w Brzozowie. Niestety, drugie dziecko zmarło na miejscu, mimo desperackich prób ratowania jego życia.

  Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego i wydziału kryminalnego pod nadzorem prokuratora. Dokonano oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczono wszelkie ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności oraz przyczyn tego nieszczęścia. Funkcjonariusze także wskazali świadków tego tragicznego wydarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com